Street Racing Syndicate Indir

Street Racing Syndicate Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. SRS: Street Racing Syndicate 8 Ocak 2005’te yayınlandı

Oyun hakkında

Yasadışı yüksek riskli sokak yarışlarının zorlu dünyası, Street Racing Syndicate’de hayat buluyor. 15’ten fazla gerçek üreticiden parçalara sahip 40’tan fazla orijinal lisanslı arabayı deneyin ve ABD’deki 3 şehrin sokaklarında bireysel sürüşünüzü bırakın. Her şeyi sıraya koyun – cüzdanınız, eşiniz, gururunuz ve bisikletleriniz. Kaputun altında mükemmel şekilde ayarlanmış at yığınları varken, sizinle zafer arasındaki tek şey pedaldan yere olan mesafedir.

Özellikleri:

 • Street Racing Syndicate, PC’de şimdiye kadar oynanan en gerçekçi sokak yarışçılarından biridir. Nissan Skyline dahil olmak üzere 40’tan fazla orijinal lisanslı arabayı 15’ten fazla lisanslı üreticinin parçalarıyla değiştirin. Çeşitli gerçek hayat çıkartmaları ve grafiksel iyileştirmelerle sürüşünüzü iyileştirin.
 • Para, yol kredisi veya daha da iyisi rakibinizin tekerleklerini kazanmak için rekabeti ateşleyin. İthalat yarış dünyasından 18 gerçek hayat modelinin sevgisini kazanın
 • Viraj alın veya başka bir yarışçıya çarpın ve gerçek zamanlı olarak hasar alın. Zor kazandığınız parayla onarımlar için ödeme yapın.
 • Los Angeles, Philadelphia ve Miami’deki kapalı yarışlarda ve tehlikeli açık şehir yarışlarında karıştırın. Arka sokaklarınızı bilin ve polisi her an sallamaya hazır olun.

Street Racing Syndicate’i İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Street Racing Syndicate indirmesi tamamlandıktan sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Street.Racing.Syndicate.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Street Racing Syndicate klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Street Racing Syndicate ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile SRS: Street Racing Syndicate Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7/8
 • İşlemci: 1 GHz işlemci
 • Grafik: 32 MB DirectX 9.0b uyumlu grafik kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.