Strain Tactics Indir


Strain Tactics Free Download PC Game Direct Link'te Önceden Yüklenmiştir. Strain Tactics 4 Mayıs 2017'de yayınlandı

Oyun hakkında

Stres taktikleri bir grup askere dünyayı uzaylı istilasından temizlemeleri için komuta ettiğiniz gerçek zamanlı, duraklatılmış, taktik bir oyundur. 80 oynanabilir karakter ve 150'den fazla benzersiz öğe ve silahla oyun, oyuncuları, özelleştirilebilir yer ekiplerini helibase tepelerinden yöneterek düşmanları yenmeye zorluyor. Oyuncular, 30'dan fazla farklı haritada çeşitli senaryoların keyfini çıkarabilir ve sanal alan mekaniği, kullanıcıların haritalara oyun stillerine göre yaklaşmalarına olanak tanır.

Strain Tactics'i İndirin ve Yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Strain Tactics indirmesi tamamlandığında, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Strain Tactics” e tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
  4. Strain Tactics klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Strain Tactics ücretsiz indirme

Doğrudan bir bağlantıyla Strain Tactics'i ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT::
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı 32 bit (x86) veya 64 bit (x64) işlemci
  • Hafıza: 2 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depo: 400 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin