Stay Still Indir


Stay Still Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Stay Still, 6 Ocak 2023'te yayınlandı

Oyun hakkında

Küçük bağımsız oyun geliştiricilerinden oluşan bir ekip tarafından geliştirilen birinci şahıs psikolojik korku oyunu Stay Still'de (eski adıyla The Horrors: Lost Tape) hayatta kalamayacaksınız. Nam olarak oynarken şehir evini keşfedecek ve korkunç karanlık sırrını çözecek kadar uzun süre hayatta kalmaya çalışacaksın… cesaretin varsa. Oyun, biri oyun geliştirme konusunda deneyimli, diğeri yeni başlayan iki tutkulu indie oyun geliştiricisi tarafından geliştirildi ve deneyimli geliştiricinin yardımıyla diğeri bu alanda öğrenip gelişmeyi başardı. Bu proje bir deney ama biz şahsen bunun iyi bir proje olduğunu düşünüyoruz. Oyunun hikayesi Nam'ın etrafında dönüyor, bir günlüğüne kiralık ucuz bir ev arıyor, bir arkadaşı onu bu evle tanıştırdı ve fiyatı çok ucuz olduğu için ailesi aynı fikirde olmamasına rağmen bu evi kiralamaya karar verdi ve o da bu evi kiralamaya karar verdi. 2008'de bir cinayetin işlendiği yerle aynı yer olduğunu bilmiyordum. Stay Still, çoğu metropol efsanesinin bireyler üzerinde nasıl büyük bir etkiye sahip olabileceğini göstermeyi amaçlayan gerçek bir birinci şahıs psikolojik korku oyunudur. Özellikler:

 • Gerçek Psikolojik Korku Deneyimi: Onunla savaşamazsın, perili evin dehşetinden kurtulmak istiyorsan tek şansın kaçmak ya da saklanmak.
 • Kaliteli Grafikler: AAA grafikler, oynatıcıya kendilerini kaptırmaları için ayrıntılı ve ürkütücü bir ortam sağlar.
 • Sürükleyici Ses Tasarımı: Her küçük ses ve ayrıntı, ortamla uygun şekilde harmanlanmıştır.
 • Gerçek Korku: Bir delilik duygusu, oyuncuya ortamın tamamen değiştiği yanılsamasını verebilir.

Stay Still'i indirme ve yükleme

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Stay Still'in indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Stay Still için Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Stay Still klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Sakin Ol Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Stay Still ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 64 bit işletim sistemi
 • İşlemci: Intel Core i3-4170 veya AMD FX-8120
 • Hafıza: 6 GB RAM
 • Grafik: DX11 uyumlu GeForce GTX 460 1GB veya AMD HD 6850 1GB
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 5 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: DX11 uyumlu
 • Ek Yorumlar: Bu gereksinimler göz önüne alındığında, oyunu düşük kaliteli ayarlarda oynamanız önerilir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin