Space Yandere Indir


Space Yandere Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Space Yandere 8 Ekim 2021’de yayınlandı.

Oyun hakkında

Space Yandere, aşk delisi Luna tarafından bir cennet gezegenine giden yolda yapılan bir robot olarak oynadığınız tatlı, dramatik bir hikaye deneyimidir. Oyun güzel sanatlara, sevimli karakterlere ve çekici müziklere sahiptir. Oyun korku unsurları içerse de özünde sevimlidir. Tek bir koşu yaklaşık 45 dakika sürebilir. İçeriğin tam sonu: “Mükemmel Mavi”. Diğer sonlar kısa oyun bitti.

Space Yandere nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Space Yandere indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Space Yandere’ye Çıkart” ı tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. Space Yandere klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Uzay Yandere Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Space Yandere ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows Vista veya üstü
  • İşlemci: Intel® Pentium® 4 2.0GHz
  • Grafik: DirectX 11 GPU
  • DirectX: sürüm 11
  • Depolamak: 1 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin