Space Colonizer Indir


Space Colonizer Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Space Colonizer, 11 Şubat 2022'de piyasaya sürüldü.

Oyun hakkında

Kendi kendini seçen Dünya hükümeti, Dünya gezegenindeki aşırı nüfus sorununun nasıl çözüleceğine dair parlak bir fikir buldu. Tek yapmaları gereken en iyi sömürgeciyi bulmak. sen olacak mısın Göreviniz (eğer üstlenmeyi seçerseniz), yakındaki yaşanabilir gezegenleri kolonileştirmek. Yoksa göründüğünden biraz farklı mı? Bu oyun sizi bir hikaye ile eğlendirirken mantıksal düşüncenizi test edecek. Yalnızca siz ve uçuş bilgisayarınız, asla susmaz, canlı bir yük ile uzayda uçarsınız. Geminizden insan kargosu olan bir roket fırlatmanız ve onu olması gereken yere indirmeye çalışmanız gerekiyor. Diğer gezegenler, yıldızlar, kara delikler, asteroitler ve diğer kozmik nesneler yolunuza çıkıyor. Bazıları navigasyon için kullanabilirsiniz, diğerleri birkaç yüz kişi için yolculuğun sonu anlamına gelir.

Space Colonizer nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Space Colonizer indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Space Colonizer” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak. burada).
 4. Space Colonizer klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Space Colonizer Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Space Colonizer ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo E5200
 • Hatırlatma: 2 GB bellek
 • Grafik: Geforce 210
 • DirectX: 10. Sayı
 • Kamp: 300 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin