Sonic & Knuckles Collection Indir


Sonic & Knuckles Collection Ücretsiz PC Oyunu İndir doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Sonic & Knuckles Koleksiyonu 14 Şubat 1997'de yayınlandı

Oyun hakkında

Sonic & Knuckles Collection'daki oyunlar, orijinal olarak piyasaya sürülenlerle neredeyse aynıdır. Ancak oyun, içerdiği çeşitli başlıklar için bir seçim menüsü alır. Sonic & Knuckles Collection başladığında, oyun seçim menüsü görüntülenir.

Derlemede yer alan oyunlar şu şekilde:
– Kirpi Sonic 3
– Sonik ve Knuckles
– Kirpi Sonic 3 ve Knuckles

Sonic & Knuckles Collection nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Sonic & Knuckles Collection indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Sonic_&_Knuckles_Collection.zip Dosyasına Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
  4. Sonic & Knuckles Collection klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Sonic & Knuckles Koleksiyonu Ücretsiz İndirme

Sonic & Knuckles Collection'ı doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 95, 98
  • İşlemci: Intel Pentium 75MHz veya Intel Pentium 133MHz
  • Hafıza: 64 MB RAM
  • Grafik: DirectX 5 veya üstü ile uyumlu SVGA video adaptörü, 2 MB veya daha fazla VRAM
  • Depolamak: 200 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin