Sonic & All-Stars Racing Transformed Collection Indir (v1.2 & DLC’s)


Sonic & All-Stars Racing Transformed Collection Ücretsiz İndirilen PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Sonic & All-Stars Racing Transformed Collection, 16 Kasım 2012’de yayınlandı

Oyun hakkında

Sonic ve all-star oyuncu kadrosu, nihai yarışta üstünlük elde etmek için savaşmak için tekrar ızgaraya çıktı. Yarışırken arabalardan teknelere ve uçaklara geçiş yapan inanılmaz derecede dönüşen araçlarda karada, denizde ve havada yarışın. Bu sadece yarış değil. Yarış Dönüşümü! Sonic & All-Stars Racing Collection, ücretsiz Metal Sonic ve Ryo Hazuki DLC’yi içerir.

Özellikler:

 • Her biri kendi dönüşen aracı olan 20’den fazla efsanevi All-Stars olarak oynayın.
 • 25’den fazla pist ve arenada yarışın.
 • Dünya Turu, Grand Prix, Savaş Arenaları ve daha fazlası.
 • Ustaca silahları serbest bırakın veya karakterinizin benzersiz all-star hareketini kullanın.
 • 4 oyuncu için bölünmüş ekran ve 10 oyuncuya kadar çevrimiçi etkinlikler. Hatta bölünmüş ekran oyunlarını çevrimiçi olarak bile alabilirsiniz.

Sonic & All-Stars Racing Transformed Koleksiyonunu İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Sonic & All-Stars Racing Transformed Collection indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Sonic.and.All.Stars.Racing.Transformed.v1.2.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın. “(Bunu yapmak için aşağıdakilere sahip olmanız gerekir) alabileceğiniz 7-Zip Buraya).
 4. Sonic & All-Stars Racing Transformed Collection klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Sonic & All-Stars Racing Transformed Collection Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Sonic & All-Stars Racing Transformed Collection’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
 • İşlemci: 2 GHz Intel Core 2 Duo veya eşdeğeri
 • Hafıza: 1 GB RAM (Windows XP), 2 GB RAM (Windows Vista, Windows 7, Windows 8)
 • Grafik: Shader Model 3.0 desteğiyle 256 MB
 • DirectX®: 9.0c
 • Hard disk: 6,7 GB boş sabit disk alanı
 • Ses: DirectX 9 uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin