Sonic Adventure DX Indir (Classic, 2003)

Sonic Adventure DX Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir Sonic Adventure DX, 4 Mart 2011’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Usta Zümrüt’te gizlenen kadim bir kötülük, sinsi Dr. Eggman uykusundan kurtuldu ve 7 Kaos Zümrüdü ile nihai canavar olmak üzere. Yalnızca Sonic ve arkadaşları Dr. Eggman ve onun kötü yardakçılarını durdurun. Dünyayı kurtarmak için zamana karşı yarışta bu klasik destansı macerayı yaşayın! Sonic, Tails, Knuckles ve Amy gibi her biri kendi macerası ve hikayesi olan altı farklı karakterden biri olarak oynayın. Chao Garden mini oyununda kendi evcil Chao’nuzu yetiştirin ve ona özen gösterin. Sonra nihai Chao üstünlüğü için bir savaşta diğer Chao’lara karşı yarışırsınız.

Sonic Adventure DX’i İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Sonic Adventure DX’i indirdikten sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “SONIC.ADVENTURE.DX.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Sonic Adventure DX klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Sonic Adventure DX ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Sonic Adventure DX Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows® XP
 • İşlemci: 3.0 GHz Intel Pentium 4
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: DirectX 9.0c uyumlu, NVIDIA GeForce 7300 serisi, 256 MB RAM’li ATI Radeon ™ X1600 grafik kartı
 • DirectX®: DirectX 9.0c
 • Hard disk: 1,8 GB sabit disk alanı
 • Ses: DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.