Snkrx Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Snkrx Free Download PC oyunu. Snkrx 17 Mayıs 2021’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

SNKRX, her biri kendi saldırılarına, pasiflerine ve sınıflarına sahip birden fazla kahramandan oluşan bir yılanı kontrol ettiğiniz bir arcade shooter roguelite oyunudur. Otomatik savaşçı türünden ilham alan sıradaki her kahramanın bir dizi sınıfı vardır ve aynı sınıftan yeterli sayıda kahramanı birleştirmek ek sınıf bonusları verir. Kahramanlar ayrıca dükkandan kopya satın alarak daha güçlü olmak için yükseltilebilir.

oyun stili

 • Yılanınız hareket etmeyi bırakamaz, yönlendirmek için sola veya sağa çevirin
 • Kahramanlarınız düşmanlara yaklaştıklarında otomatik olarak saldıracaklar
 • Benzersiz sınıf bonuslarının kilidini açmak için aynı sınıftaki kahramanları birleştirin
 • Arenaları temizlemek, mağazada kahraman kiralamak için kullanılabilecek altın verir
 • Aynı kahramanların yeterince kopyasını satın alırsanız, bunlar yükseltilerek daha güçlü hale getirilecekler.

Snkrx nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Snkrx indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Snkrx’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Buraya).
 4. Snkrx klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Snkrx ücretsiz indir

Doğrudan bağlantıyla ücretsiz Snkrx indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7, 8 veya 10 x64
 • İşlemci: Çift çekirdekli +
 • Hafıza: 1 GB RAM
 • Grafik: OpenGL 2.1+ uyumlu kart
 • Depo: 100 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin