Sniper Elite V2 Remastered Indir

Sniper Elite V2 Remastered Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Sniper Elite V2 Remastered, 13 Mayıs 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

Almanlar için final skorunun ortasında Berlin’e uçan elit keskin nişancı Karl Fairburne sizsiniz. Göreviniz Nazilerin V2 roket teknolojisinin Kızıl Ordu’nun eline geçmesini engellemek. ABD’ye göç etmek isteyen ve önünüze çıkanları durdurmak isteyen önemli bilim adamlarına yardım etmeniz gerekiyor. İki çaresiz ordu arasında zamana karşı yarışırken gizlilik çok önemlidir. Özgün silahlarda ustalaşın, hedefinizi takip edin, konumunuzu güçlendirin, atış yapın ve göreve ulaşmak için becerilerinizi, sabrınızı ve kurnazlığınızı kullanın. Tüm yeni grafikler ve işleme teknolojileri size X-ray kameranın gelişmiş ayrıntılarını sunar. Bir düşmanın vücuduna girerken merminizin korkunç gücünü deneyimleyin. Dahil edilen tüm DLC görevleriyle savaşın kaderini kendi ellerinize alın ve lideri avlayın.

Yeni özellikler şunları içerir:

 • Tüm DLC dahil – Kötü şöhretli “FÜHRER’E KATIL” görevini deneyimleyin. Üç ek zorluk seviyesinde savaşı yeni cephelere taşıyın. Lee Enfield MK III, M1D Garand, M1 Carbine ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli silahlarla düşmanlarınızı avlayın.
 • Fotoğraf modu – Durun ve aksiyonda kare kare adım atın, kamerayı konumlandırın, filtre uygulayın, ışığı ayarlayın ve toplulukla paylaşmak için çarpıcı fotoğraflar çekin. Destansı X-ışını öldürme kamera çekimleriniz dahil.
 • Yeniden düzenlenen görseller – Modernize edilmiş oluşturucu ve işlem sonrası efektler, iyileştirilmiş katman geometrisi, dokular ve parçacıkların yanı sıra revize edilmiş bir aydınlatma sistemi ve 4K desteği sizi öne çıkarır.
 • Yeni oynanabilir karakterler – Rebellion’s Zombie Army serisindeki 7 yeni karakterden biri olarak kampanya ve çok oyunculu modları ilk kez oynayın.

Sniper Elite V2 Remastered’ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Sniper Elite V2 Remastered indirme işlemi tamamlandıktan sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Sniper.Elite.V2.Remastered.zip Dosyasına Çıkart” seçeneğini tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Yapabilmek Buraya).
 4. Sniper Elite V2 Remastered klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Sniper Elite V2 Remastered ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Sniper Elite V2 Remastered Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 SP1, 64 bit
 • İşlemci: Intel CPU Core i3-2100 veya AMD A8-5600K
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: AMD Radeon HD 5570 (2 GB) veya NVIDIA GeForce GTX 650 (2 GB)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 15 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.