Singularity 5 Indir

Singularity 5 Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Singularity 5, 21 Aralık 2018’de yayınlandı

Oyun hakkında

Göreviniz, tüm yapay nesneleri yok ederek ve nihayetinde tanrıça olan Temple of Moore’u ayırarak oyunun 5 seviyesini geçmek. Görevinizi tamamlamak için, oyun daha zor hale geldikçe gelişecek yüksek teknoloji ürünü ve cömert bir cephaneyle donatılmış olacaksınız. Bu silahları Fabrika bölümünde detaylı olarak keşfedebilirsiniz. Her aşama, 21. yüzyılın ortalarındaki Paris gibi, en küçük ayrıntısına kadar özenle hazırlanmış, modernite ve klasisizmin ince bir karışımı. Deneyim ayrıca, bir hikaye anlatımına katılırken daldırma ve var olma hissini artıran çoklu animasyon stilleri ve özel efektler içerir. Ayrıca oyunun genel akışkanlığı için çok çaba sarf ettik ve her 3B nesneyi en az 90 FPS garanti edecek şekilde ayarladık.

Singularity 5’i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Singularity 5 indirmeyi bitirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Tekilliğe Çıkart.5.zip” e tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
 4. Singularity 5 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Singularity 5 Ücretsiz indirin

Doğrudan bağlantı ile Singularity 5 Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel i5-4590 / AMD Ryzen 5 1500X veya üstü
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GTX 970 / AMD Radeon R9 290 veya üstü
 • Depo: 5 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.