OyunThe Sims: Complete Collection
Tür(ler)Simülasyon
GeliştiriciElectronic Arts (EA Games)
YayımcıElectronic Arts (EA Games)
Yayın tarihi1 Kasım 2005

The Sims: Complete Collection indirme sayfasına yönlendirilmek için indirme düğmesine tıklayın. Bu, oyunu mümkün olan en hızlı sunucudan almanızı sağlar.

 • Readers Rating
 • No Rating Yet!
 • Your Rating


Sims 1’in tam paketini tamamen ücretsiz olarak indirin. Oyunun bu sürümü herhangi bir maliyet veya doğrulama olmadan tamamen ücretsiz olarak indirmek için kullanılabilir. Bu, herhangi bir Windows sürümünde yükleyebileceğiniz ve oynatabileceğiniz temiz, güvenli ve kolay bir bilgisayar sürümüne sahiptir.

Web sitemizde, oyunu doğrudan Google Drive Cloud Storage’dan indirerek dünya çapında mümkün olan en iyi hızı elde edebilirsiniz. Eğer küresel birçok farklı sunuculardan doğrudan indirmek ve süreç sırasında en iyi kolaylığı ve performansı elde etmek için en yakın olanı almak mümkün olacak gerçeği nedeniyle!

Oyun gereksinimleri

Minimum

 • İşletim sistemi: Windows XP (SP1).
 • İşlemci: 233 MHz veya daha hızlı Intel Pentium işlemci veya AMD K6.
 • Bellek: 32 MB RAM.
 • Ekran Kartı: DirectX 7 uyumlu 2 MB 16 bit Renk.
 • Ses Kartı: DirectX 7 ile uyumlu ses cihazı.
 • Sabit Disk: 3.25 GB.

Önerilen

 • İşletim sistemi: Windows XP (SP3) veya üzeri.
 • İşlemci: 1 GHz veya daha hızlı Intel Pentium işlemci veya AMD K9.
 • Bellek: 512 MB RAM.
 • Ekran Kartı: DirectX 7 uyumlu 256 MB 16 bit Renk.
 • Ses Kartı: DirectX 7 ile uyumlu ses cihazı.
 • Sabit Disk: 5 GB.

Oyun hakkında

Sims 1 oyun Sims (Sims), hangi oyun bir dizi değil, aynı zamanda tür gibi (Simülasyon) sadece başlangıcı oldu ilk sürümüdür. Başarı geliştiricileri şaşırttı: oyun olağanüstü olması beklenmiyordu.

Ancak, oyun halk tarafından sevilen ve en zorlu eleştirmenlerin tanınması aldı gibi bir görünüşte önemli bir parçası olmadan en sıradan yaşam hakkında “kum havuzu”.

Serinin bazı hayranları ilk bölümü türünün en iyi düşünün ve arkaik gelişmiş grafik ve açık dünyanın cazibesini tercih ederim. Oyunun amacı nedir? Onlardan birkaç tane var.

Ana bir sim ihtiyaçlarını karşılamaktır. Bazılarının düşük değerleri karakter üzerinde önemli bir etkiye sahiptir, açlık, örneğin, hatta öldürebilir. Hayatı sürdürmek başka bir hedefe ve hatta kariyer büyümesine ve tasarruflarına katkıda bulunur. Sosyal ilişkiler projenin önemli bir parçasıdır.

Complete Edition hem orijinal oyun Sims 1 ve kesinlikle tüm resmi addons içerir. Oyuncular küçük insanların hayatlarını ve kaderlerini yönetmek zorunda, onlara bir iş bulmak, arkadaş olmak, özel bir hayat kurmak yardımcı olur.

Rahat evler inşa edebilir, çevresini, tasarımını ve karakterlerin görünümünü değiştirebilirsiniz. Bu aşk ve drama, kariyer ve eğlenceli havuz partileri ile bütün bir hayat. Oyun dünya çapında tanıma ve milyonlarca hayran sevgi kazandı ve kısa bir süre içinde gerçek bir hit oldu.

Sürüm Sims oyunun orijinal sürümünü ve tüm 7 eklentileri içerir:

 • The Sims Livin ‘Large.
 • The sims house party.
 • The sims hot date.
 • The sims vacation.
 • The sims unleashed.
 • The sims superstar.
 • The Sims Makin ‘Magic.
 • In-game items from the Deluxe and Double Deluxe editions.

Sims 1 Complete Edition: Oynanış

Oyuncu birkaç karakterbir aile kontrol eder. Aynı zamanda, aynı anda birden fazla kontrol etmek mümkün olmayacaktır. Her ihtiyaç dokuz ölçekler vardır: açlık, mesane, uyku, hijyen, eğlence, iletişim, konfor ve konfor.

Son ikisi çevreye bağlıdır. Özellikle önemli konfor: düşük karakterizasyonu ile bir sim (oyunda bir karakter) artık oyuncu dinliyor. Aile sadece oyuncunun hassas rehberliği altında normal bir hayat yaşıyor, onsuz modeller çoğunlukla aptalca acele, bağırarak ve kollarını sallayarak.

Tüm aile tarafından sağlanabilir bir çalışma bir gazete veya bilgisayar bulunabilir. Sadece kariyer büyümesi için zamanında işyerine gitmek yeterli değildir. Sim, kitap okuyarak veya pratikte beceri ler uygulayarak becerilerini geliştirmelidir.

Kariyer merdivenini yükseltirken, maaş artar, ancak, genellikle çalışma programını değiştirir. Mevcut meslekler çeşitli, sim şiddetli bir savaş ve düşünceli bir sanatçı haline gelebilir.

Bir aile yaratmak

Sims 1 Complete Edition’da, karakter düzenleyicisi çok fazla çeşitlilik göstermez, ancak farklı bir sim oluşturmak için yeterlidir. Beş parametre vardır: yaş, cinsiyet, ten rengi, baş ve giyim.

Yaşlar sadece iki kategoriden oluşur (çocuk ve yetişkin), cilt sadece üç renkten oluşur (açık, koyu, koyu). Karakterler büyümediği ve yaşlanmadığı için yaş dikkatle seçilmelidir.

Ayrıca, karakter niteliklerine göre noktaları dağıtmak gerekir. Ayrıca beş tane var: temizlik, dışarı, aktif, eğlenceli, iyi. Her özellik açıklanmıştır.

Dağıtım sonuçlarına göre, oyun karakterin burcunu gösterir. Buna ek olarak, sim bir ad ve soyadı olmalıdır. Oyuncu ayrıca koğuşunun kısa bir biyografisini de yazar. Aile kadar 8 kişi olabilir, yaratılış sonunda mütevazı bir ev satın almak için yeterli, para belirli bir miktar tahsis edilir.

Oyun sırasında bina

Oyunda, evler inşa edebilirsiniz. Başlangıçta, Sims mimari ve inşaat bir oyun, ve bu son sürümünde çok zaman ayrılmıştır.

Oyunda, nasıl mevcut binaları rafine ve tamamen yazarın yapılarına bağlı boş alanlar üzerine inşa etmek. Duvar kağıdı, zemin, kapı ve pencereler, çatılar, sütunlar ve kemerler farklı türleri benzersiz bir başyapıt oluşturmak veya gerçekte mevcut tekrar yardımcı olacaktır.

Odalar boş durmayacak. Oyun bir açık akvaryum için bir kitaplık mobilyalar çeşitli vardır. Benzersiz bir stil ve en rahat bir ortam yaratmak tamamen oyuncunun omuzlarında düşmek.

Grafikler ve sesler

Küçücük bir dünyayı boyamak safça ve ilkel. Oyunun grafikleri yayınlanmadan önce bile güncel değildir. Ve eğer evler oldukça terbiyeli çıktı, karakter modelleri son derece kaba ve genellikle çarpık.

Prensipte hiçbir yüz ifadeleri vardır, hiç yüz özellikleri bakmak için daha iyidir. “The Sims”teki müzik çoğunlukla hafif cazdır. Eleştirmenler, müzikal temaların başarısına ve bunların sakinleştirici etkisine dikkat çektiler.

Özellikle oyun için, küçük bir özel bir “dil” geliştirilmiştir. Bu seslerin anlamsız bir dizi ve herhangi bir anlamlı bilgi olmadan, karakterin duygularını iletmek için hizmet vermektedir.

Features

 • Hayatını Sims’te kelimenin tam anlamıyla yaşayabilirsin. Bir iş bul, arkadaş edin, emlak ve başka bir şey al. Bunların hepsi gerçek hayattaki aparatlar, değil mi? Sims Bu sürümü bir PC bağlantı noktası değil, kendi 3D motoru, görev görevleri tamamen ayrı bir dizi ve, orijinal aksine, tam teşekküllü multiplayer! Oyun inanılmaz sanal dünyada takım geçer için modu destekler. Aileniz, arkadaşlarınız veya komşularınızla oynayın ve ilişkiniz daha iyiye doğru değişecektir!
 • The Sims Livin’ Large: “cool” duygular ve yeni oyun deneyimleri bir sürü ton oluşturmak sosyal etkileşimler için birkaç yeni oyun öğeleri ekler ilk addon.
 • The Sims House Party: Büyük mega partiler içeren ikinci eklenti.
 • The Sims Hot Date: Şimdi bir tarihte sim gönderebilirsiniz, o karşı cinsten bir temsilcisi cazibesi nerede, hangi, hiç şüphesiz, en az bir adım daha yakın mutlu aile hayatına. Bu baskıda, özellikle öpücük endişe yeni özellikleri, bir kısmını bulacaksınız. Sims arasındaki ilişki ne kadar iyise, etkileşim ler de o kadar çok görünür.
  Bu arada, yeni bir ilişki vardı. Sim’lerinizin kısa ve uzun vadeli ilişkileri var. Downtown adında yeni bir şehir de var.
  Bu kafeler, restoranlar, plajlar, diskolar, mağazalar ve parklar her türlü bir yığın olduğunu. Bu eklemenin oluşturulduğu tarihler burada gerçekleşir.
  Şehre almak için, bir taksi aramak ve gitmek istediğiniz bir yer seçmek yeterlidir. Ancak, sıkıcı olacağından korkuyorsanız, sizinle ev alabilir veya komşularbirini davet edebilirsiniz.
  Varışta, çocuklar genellikle farklı eğlence olduğu yere koşarlar, kadınlar vitrinlere bakar, erkekler yemek için sıraya girerler. Her durumda, gezi yeni arkadaşlar bulmak için harika bir yoldur.
 • The Sims Vacation: The Version Maxis eklentileri büyümeye devam ediyor (şaşırtıcı değil, verilen 2.6 milyon kopya sadece Kuzey Amerika’da satılan). Tatil adı verilen bir diğeri ise karakterlerin tatile gitmesine izin verecek.
  Bu enlemleri bu harika bir yer olduğu bilinmektedir – geniş bir karayolu ile değil ayrılmış plajlar ve buz kaydırak üzerinde binmek ve dünyada yüzmek için bir tatil için izin veren karla kaplı Noel ağaçları vardır.
 • The Sims Unleashed: Karakterlerinize aileye tüylü bir arkadaş ekleme fırsatı verin. Evcil hayvanlarınızın dairelerini soyayın, onlara hile yapmayı öğretin, onlara oyuncaklar, şekerlemeler ve aksesuarlar alın ve evi yıkmaktan korumak için ellerinden geleni yapın!
 • The Sims Superstar: Bu sürüm genişletme, Sims yakın çekim için hazırız. Oyuncular şimdi bir rock yıldızı, film yıldızı veya süpermodel olma ve ünlü bir yaşam tarzı yaşayan hayalleri takip olarak fantezi şöhret ve zenginlik gerçekleştirebilirsiniz.
  Tüm yeni oyunlar, yeni sosyal etkileşimler ve yepyeni bir oyun içi hedef oyunculara süperstar dünyasına tüm atlama sunuyoruz. Sim’iniz tiyatroda kötü bir akşam yemeği altında bir ikon mu olacak yoksa belirsizliğe mi dönüşecek? Onlar açgözlü Simmy ödülü kazanmak ya da bir reklam için yarışıyor? The Sims Superstar’da sen bir idol yapımcısısın.
 • The Sims Makin’ Magic: Sim’lerinden önce, bazı etkileyici fırsatlara sahipsin. Onlar sadece eğlenceli hileler çeşitli yapmak mümkün olacak, aynı zamanda, örneğin, kurbağa lar ve kertenkeleler içine sinir bozucu komşuları dönüm ya da her türlü kullanın.
  Ancak, en sıradan karakterler olacak, sihirli kendi değildir ve sizin tepki. Aile içi kötülük, bildiğiniz gibi arkadaşlıkların birbirine bağlılanmasına katkıda bulunmayan şok ve korkunun en doğal yoludur. Bir hizmetçi olarak kötü.

Sonuç

Ayrıca tekrar kendi hayatını yaşamak ve yaptığın tüm hataları düzeltmek istiyor musunuz? Ne yazık ki, bu mümkün değildir, ama Sims, doğumdan ölüme, hatta karşı cinsten hayatın tüm anları yaşayabilirsiniz.

Daha önce sanal hayattan kendinizi dizginlemeniz durumunda, özel sürüm sadece oynamak için çeker. Bu nedenle, size şiddetle web sitemizde Sims 1 Complete Collection indirme öneririz.

Sunulan projede, tam olarak sizin veya arkadaşlarınız gibi olacak kendi karakterinizi oluşturabilir, hayalinizdeki evi inşa edebilir, evinizin istenilen tasarımını seçebilir, bir bahçe büyütebilir, komşularla tanışabilir, istediğiniz işi bulabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ve hepsi bu değil, aynı zamanda kahraman karakteri oluşturmak ve “kukla” çok tembel ve kendi içinde bir şey yapmak istemiyor, çünkü bir adam yapmak için her şeyi yapmak mümkün olacak.

Bu baskı hem orijinal oyun Sims ve kesinlikle tüm resmi addons içerir dikkati çekiyor. Oyuncular Sims yaşamları ve kaderlerini yönetmek gerekir, onlara bir iş bulmak, arkadaş edinmek, bir aile, vb başlatmak yardımcı olmak

Sims 1 Complete Collection aşk ve drama, kariyer ve eğlenceli havuz partileri ile bir hayat. Bu oyun projesi kısa bir süre içinde dünya çapında tanıma ve hayranların sevgi kazandı!