SimRail – The Railway Simulator Indir


SimRail – Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Demiryolu Simülatörü Ücretsiz İndir PC Oyunu. SimRail – Demiryolu Simülatörü 13 Ocak 2023'te yayınlandı

Oyun hakkında

SimRail, demiryolu simülatörlerinde yeni bir dönemdir. Gerçekçi sürüş fiziği, jeodezik verilere dayalı olarak oluşturulan ortam ve kapsamlı bir çok oyunculu mod, oyunun içerdiği unsurlardan sadece birkaçıdır. Her detayıyla yapılmış yaklaşık 500 km'lik gerçek rotaları ziyaret edin. Mevcut Avrupa yüksek hızlı, uzun mesafeli ve banliyö demiryollarından birini seçin veya 1980'lere zamanda yolculuk yapın ve kömür ve çeliğin sosyalist ülkesi Polonya'nın Yukarı Silezya kentindeki kum demiryolunda bir buharlı trene binin. Farklı dönemlerden bir trenin kontrolünü elinize alın ve terminale güvenli bir şekilde ve zamanında gidin. En popüler buharlı, dizel ve elektrikli araçlar, daha önce yalnızca profesyonel sürücü eğitimi simülatörlerinde bilinen teknolojiye dayalı gerçekçi fizik kullanır. Sinyal kutusuna girin ve sevk görevlisi olun. İstasyonunuza sahip çıkın, trenin yolunu kurallara ve tarifeye uyarak hazırlayın. Farklı dönemlerden cihazlar kullanın, ancak bir şeylerin bozulabileceğini unutmayın! Unity oyun motorunun kullanımı sayesinde grafiklerin kalitesi sanal dünyada kaybolmanızı sağlayacaktır. Çimlerin ve ağaçların hareketi rüzgara, su birikintileri ve kar yığınlarıyla dinamik hava sistemine, rastgele senaryolarla bağlantılı hareketli yolculara sahip canlı bir dünyaya bağlıdır.

SimRail – Demiryolu Simülatörü nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. SimRail – The Demiryolu Simülatörü indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “SimRail – The Demiryolu Simülatörüne Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan edinebilirsiniz) burada).
 4. SimRail – The Railway Simulator klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

SimRail – Demiryolu simülatörü ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile SimRail – The Railway Simulator Free Download'ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: 64-bit Windows 7 Hizmet Paketi 1, Windows 8 / 8.1 veya Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i5-4690 @ 3.5GHz veya AMD Ryzen 5 1500X @ 3.7GHz
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GTX 970 | AMD Radeon RX580
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 50 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin