Siege the Day Indir (v0.83)

Siege the Day Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş PC oyununu ücretsiz indirin. Gün Kuşatması, 11 Kasım 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Siege the Day, kendi kalenizi inşa etmeniz, güçlendirmeniz ve hatta dekore etmeniz gereken bir taktik gerçek zamanlı savaş kalesi inşa etme oyunudur. Oluşturduğunuz kuşatma yapılarını ve size sunulan bir dizi özel saldırı, büyü ve taktikleri kullanarak çevrimiçi olarak diğer oyunculara karşı destansı savaşlara katılın. Kalenizin savunmasını ve yükseltmelerini yönetin, ancak kaynaklar sınırlıdır, bu yüzden nihai aşılmaz şaheserinizi inşa etmek için onları akıllıca harcadığınızdan emin olun. Özellikler:

 • Bir kale inşa ederken tam özgürlük! Dilediğiniz zaman duvarlar, kışlalar, savunma kuleleri, özel binalar vb. inşa edin.
 • Kaleniz için çeşitli kuşatma ve askeri teçhizat arasından seçim yapın. Buz toplarıyla saldırmak ister misin? Yoksa yangın mancınıklarıyla mı? Ya da belki okçularınızı geliştirmek için biraz altın harcamayı tercih edersiniz? Zafere giden yolu seçeceğiniz tamamen size kalmış.
 • Kalenizin saldırı ve savunma yapılarının kontrolünü elinize alın. Rakibinize saldırmak için mancınıkları ve topları kullanın ve mühimmatını, altını ve hatta askeri malzemelerini yok ederek en savunmasız yapılarını yok edin. Dikkatli olun çünkü onlar da size aynısını yapmaya çalışacaklar!
 • Ordunuzun düşmanınızın kalesini işgal etmesine izin vermek için duvarları ve kapıları yıkmak gibi taktikler kullanın!
 • Fizik tabanlı yıkımın tadını çıkarın!

Siege the Day nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Gün Kuşatması indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Günü Kuşatmak için Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Siege the Day klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Kuşatma Günü Ücretsiz İndir

Doğrudan bir bağlantıyla Siege the Day’i ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü
 • İşlemci: Dört çekirdekli Intel veya AMD işlemci, 2,5 GHz veya daha hızlı
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce 470 GTX veya AMD Radeon 6870 HD serisi kart veya üstü
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 5 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Herhangi

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin