Sid Meier’s Civilization IV: The Complete Edition Indir (v1.7.4.0)

Sid Meier’s Civilization IV: The Complete Edition Ücretsiz İndirilebilir PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Sid Meier’s Civilization IV: The Complete Edition 25 Ekim 2005’te piyasaya sürüldü.

Oyun hakkında

6 milyondan fazla satılan ve dünya çapındaki hayranlardan ve basından emsalsiz eleştiriler alan Sid Meier’s Civilization, tüm zamanların en iyi PC oyun serilerinden biri olarak kabul ediliyor. Şimdi Sid Meier ve Firaxis Games, yeni oynama ve kazanma yolları, medeniyetinizi yönetmek ve genişletmek için yeni araçlar, yepyeni kullanımı kolay mod özellikleri ve yoğun çok oyunculu modlar sunarak bu inanılmaz eğlenceli ve bağımlılık yapıcı oyunu yeni zirvelere taşıyacak ve – Seçenekler ekleyin *. Civilization IV, oyun deneyimini yepyeni bir düzeye taşıyan, güzel ayrıntılara sahip, canlı bir 3D dünyada daha önce hiç olmadığı gibi hayat buluyor. Civilization IV şimdiden 2005’in en iyi on oyunundan biri olarak selamlandı ve tüm dünyadaki oyuncular için olmazsa olmaz bir oyun! * Çevrimiçi çok oyunculu oyunun Mac sürümü artık desteklenmemektedir.

Sid Meier’s Civilization IV: The Complete Edition’ı indirin ve yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Sid Meier’s Civilization IV: The Complete Edition indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Sid Meier’s Civilization IV: The Complete Edition” seçeneğine tıklayın (bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak) Buraya).
  4. Sid Meier’s Civilization IV: The Complete Edition klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Sid Meier’s Civilization IV: The Complete Edition Ücretsiz İndir

Sid Meier’s Civilization IV: The Complete Edition Free Download’ı doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

Asgari:

    • Windows 2000 / XP, 1.2 GHz Intel Pentium 4 veya AMD Athlon işlemci veya eşdeğeri, 256 MB RAM, donanım T&L’li 64 MB grafik kartı (GeForce 2 / Radeon 7500 veya daha iyisi) DirectX7 uyumlu ses kartı, 1.7 GB boş sabit disk alanı, DirectX9 .0c (dahil)

Önerilen:

    Windows 2000 / XP, 1.8 GHz Intel Pentium 4 veya AMD Athlon işlemci veya eşdeğeri / daha iyisi, 512 MB RAM, DirectX 8 destekli 128 MB grafik kartı (piksel ve köşe gölgelendiricileri), DirectX7 uyumlu ses kartı, 1.7 GB boş sabit disk alanı, DirectX9.0c (dahil)

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin