Shining Song Starnova: Idol Empire Indir (v1.1.1.1)


Shining Song Starnova: Idol Empire Ücretsiz İndir PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Shining Song Starnova: Idol Empire 20 Şubat 2020’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Starnova kızları yeni bir ekonomi simülasyon oyununa geri döndü! Kötü Golden Calf Productions’ın dolambaçlı entrikaları nedeniyle kızların hayatları iptal edildi ve daha da kötüsü yetenek ajansı yeni bir ofise taşınmak zorunda kaldı! Bu sefer bu çıkmazı tersine çevirmek Bay Yapımcı’ya kalmış! Kızlar menajeri olarak ofisinizi yeniden inşa etmeniz, kızları yeniden kurmanız ve tabii ki ülkedeki en iyi hayatı yaşayarak parayı geri almanız gerekiyor! Tüm hayallerinizi yeniden gerçekleştirecek yönetim becerilerine sahip misiniz? Şimdi, bir yapımcı olarak dizginleri eline almalı ve günü kurtarmalısın!

Shining Song Starnova: Idol Empire’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Shining Song Starnova: Idol Empire indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Shining Song Starnova: Idol Empire’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). burada).
 4. Shining Song Starnova: Idol Empire klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Shining Song Starnova: Idol Empire Ücretsiz indir

Shining Song Starnova’yı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Doğrudan bağlantı ile Idol Empire Ücretsiz İndir. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7/8 / 8.1 / 10
 • İşlemci: 2,2 GHz hızında veya daha iyi Intel işlemci
 • Hatırlatma: 4 GB RAM
 • Grafik: 2 GB veya daha iyi belleğe sahip tümleşik HD video kartı veya grafik kartı
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 700 MB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectSound uyumlu ses kartı
 • Ek Yorumlar: fare ve klavye

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin