Shelter 2 Indir (Incl. ALL DLC’s)

Shelter 2 Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş. Shelter 2, 9 Mart 2015’te yayınlandı

Oyun hakkında

Doğanın güzelliği, affetmeyen saflığıyla el ele gider. Bu, Shelter 2’nin merkezinde ve Lynx üzerinden oyun oynamaya karar vermemizin nedenlerinden biri. Besin zincirinin ortasındasınız ve soğuk tundrada çok daha kötü şeyler var. Oyun bir ana vaşağın hayatını takip eder, hamile bir hayvan olarak başlar, bir çocuk doğurur ve yavrularına bakmanın hayati önem taşıdığı ebeveynliğe doğru yolculuğuna devam eder. Shelter 2, dayanıklılık, farklı hareket türleri, zıplamalar ve öldürmek için çeşitli avlar gibi selefinden daha sofistike oyun özellikleri sunar. Avlanmaya ek olarak, çeşitli anne ve avlanma özellikleri vardır, örn. B. Gençleri çağırmak, avı koklamak, nehirlerden su içtiklerinden emin olmak ve yavrularınızı zarardan kaldırıp taşımak. Shelter 2’deki ortamlar, öncekinden çok daha büyüktür ve her zamankinden çok daha fazla özgürlük sunarak, oyuncuların geri dönecekleri favori yerlerini bulmalarına olanak tanır. Bu sefer hava ve mevsimler değişir, şiddetli kışlar ve çiçek açan yazlar sizi bekliyor! Müzik, Pid Soundtrack’teki çalışmaları ile tanınan Retro Family tarafından yeniden sunuldu ve desenli grafik sanat stiline yoğun bir atmosfer ve aydınlatma eklenerek görseller yeniden keşfedildi.

Shelter 2’yi indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Shelter 2 indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Shelter.2.Incl.ALL.DLCs.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Shelter 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Shelter 2 ücretsiz indirme

Shelter 2 Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP SP2
 • İşlemci: 2,2 GHz’de Intel Core 2 Duo E4500 veya 2,8 GHz’de AMD Athlon 64 X2 5600+
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: GeForce 240 GT veya Radeon HD 6570 – 1024 MB (1 Gig)
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Kamp: 2 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin