Shadows: Awakening Indir (v1.31 & ALL DLC’s)


Shadows: Awakening Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Gölgeler: Uyanış 31 Ağustos 2018’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Gölgeler: Uyanış, Heretic Kingdoms destanındaki yeni maceradır. Penta Nera olarak bilinen gizli konsey üyeleri öldürüldükten sonra, ruhları Yutucular tarafından tüketilir – edindikleri ruhların anılarını ve kişiliklerini özümseme ve onları kuklaları olarak somutlaştırma yeteneğine sahip kötü iblisler. Şeytani Penta Nera ölümlüler aleminde yeniden ortaya çıkıyor ve güç ve ölümsüzlük arayışlarına devam ediyor, ama ne pahasına? Shadows: Awakening, gerçek zamanlı taktik savaş içeren benzersiz, izometrik, tek oyunculu bir rol yapma oyunudur. Uzun zaman önce ölmüş kahramanların ruhlarını tüketmek ve zorlu oyun, sürükleyici bir hikaye ve büyüleyici grafikler ile destansı bir maceraya atılmak için gölge aleminden çağrılan bir iblisin – Devourer – kontrolünü elinize alıyorsunuz. Heretic Kingdoms dünyasında ustalaşmak için odak ve zekaya sahip misiniz? Partinizi toplayın, güçlü kahramanları kontrol edin ve yeteneklerini kendi yararınıza kullanın. Ama sorumlu kim… iblis mi yoksa yuttuğu ruhlar mı? Büyük bir tehdidi savuşturmak ve dünyayı kurtarmak ya da onu tam bir felakete sürüklemek size kalmış.

Shadows: Uyanış nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Shadows: Awakening indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Shadows: Awakening”e tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Shadows: Awakening klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Gölgeler: Uyanış ücretsiz indir

Shadows: Awakening’i doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10 64-bit sürümleri
 • İşlemci: Intel uyumlu 2.1GHz çift çekirdekli
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: GTX460 2GB veya uyumlu
 • Depolamak: 13 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin