Shadow Warrior Indir (v1.5.0)


Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Shadow Warrior Free Download PC oyunu. Shadow Warrior 26 Eylül 2013’te yayınlandı

Oyun hakkında

Shadow Warrior, bağımsız geliştirici Flying Wild Hog’un (Sert Sıfırlama) efsanevi ve zeki savaşçı Lo Wang ile klasik 3D Realms nişancısının cesur bir şekilde yeniden yorumlanmasıdır. Klasik birinci şahıs nişancı oyununun sarhoş edici ve görsel olarak çarpıcı dönüşümünde Gölge Krallığı’nın acımasız ordularını ezmek için ezici ateş gücünün saf gücünü bir katananın zarif hassasiyeti ile birleştirin. Shadow Warrior, sahte işvereni tarafından sınırsız güce sahip efsanevi bir kılıç edinme emri verildiğinde, Zilla Enterprise’ın şirket şogun Lo Wang’ın sıra dışı hikayesini anlatıyor. İhanete uğrayan ve ölüme terk edilen Lo Wang, dünyamızı yıkımın eşiğine getirmeye hazırlanırken kılıcın başka bir alemden eski tanrılarla bağlantısını öğrenir. Şimdi isteksiz kahraman, şeytani istilanın arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmak ve kötülüğü karanlığa geri püskürtmek için ustaca bir silah, bıçak, sihir ve zeka kombinasyonu yoluyla efsane haline gelmelidir.

Ana Özellikler:

Yeniden doğmuş gölge savaşçısı – Shadow Warrior’un cesur yeni vizyonu, klasik birinci şahıs nişancı oyununu heyecan verici aksiyon, yaratıcı mücadele ve komik efsane Lo Wang’ın çağdaş bir yeniden anlatımıyla zarif bir şekilde harmanlıyor.
Zarif kılıç oyunu – Efsanevi katananızı, düşmanları hassas bir şekilde hedeflenmiş salınımlarla parçalara ayırmak için serbest bırakın veya kızgın ordulardan hızlı bir geçişle düşman ordularını devirmek için sıvı kombinasyonları ve özel saldırıları serbest bırakın.
Yükseltilebilir cephanelik – Şık dört namlulu tabancalar ve av tüfeğinden patlayıcı uçlu arbalet cıvatalarına ve lazer güdümlü roketatarlara kadar zorlu cephaneliğinizdeki her silahı kullanın. Her silah, gücü ve hızı artırmak ve yıkıcı alternatif atış seçenekleri eklemek için çeşitli benzersiz yükseltmelerle birlikte gelir.
Mistik güçler – Kendinizi korumak ve düşmanlarınızı felç etmek için mistik güçleri çağırın ya da kendi kopmuş kafalarını kullanın ve onları dizlerinin üzerine çökertmek için hala kalpleri çarpın.

Shadow Warrior’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Shadow Warrior’u indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Shadow.Warrior.Special.Edition.v1.5.0.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Shadow Warrior klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Shadow Warrior ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Shadow Warrior Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’yi sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP / Vista / 7/8
 • İşlemci: 2,4 GHz çift çekirdekli işlemci veya üstü
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: ATI Radeon HD 3870 / NVIDIA 8800 GT veya daha iyisi
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depo: 15 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Gizlenmemiş bir katana aşkı tercih edilir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin