Shadow Warrior 2 Indir (Incl. ALL DLC’s)

Shadow Warrior 2 Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Free Download PC Game. Shadow Warrior 2, 13 Ekim 2016’da yayınlandı

Oyun hakkında

Shadow Warrior 2, eski şirket şogun Lo Wang’ın diğer talihsizliklerinden sonra Flying Wild Hog’un sıra dışı birinci şahıs nişancısının nefes kesici bir gelişmesidir. Artık yozlaşmış bir dünyanın eşiğinde emekli bir paralı asker olarak hayatta kalan müthiş savaşçı, dünyayı ezip geçen şeytani lejyonları ezmek için bir kez daha yıkıcı bir silah, bıçak, sihir ve zeka kombinasyonu kullanmak zorunda. Dört oyunculu kooperatifte müttefiklerle çevrimiçi savaşın veya cesur görevleri tamamlamak ve efsanenin güçlü yeni silahlarını, zırhlarını ve esrarengiz kalıntılarını toplamak için muhteşem, prosedürel olarak oluşturulmuş manzaralarda tek başınıza oynayın. Lo Wang’ın aldatıcı eski patronu ile Gölge Diyarı’nın kadim tanrıları arasındaki ittifakı yok etmesinin üzerinden beş yıl geçti. Asil niyetlere rağmen, Lo Wang’ın karanlığı yok etme çabaları dünyayı lekeledi ve insanların ve iblislerin yan yana yaşadığı tuhaf ve vahşi bir yeni düzen yarattı. Bir zamanlar korkulan savaşçı, artık düşmanlarının ulaşamayacağı, değişen vahşi alanlarda ve Zilla’nın sibernetik metropolünün neon ışığında yaşıyor ve yerel Yakuza klanları için kiralık bir kılıç olarak yetersiz bir varoluşu kazıyor. Basit bir görev ters gittiğinde, Lo Wang, kendisini parlak bir genç bilim insanı, baş düşmanı Orochi Zilla ve dünyamızda güvensiz hale gelen şeytani güçler arasındaki geçici bir çatışmanın içinde bulur. Keskin dilli kahraman, dünyayı kötülükten arındırmak için bir kez daha ölümcül bıçaklar, nefes kesici ateş gücü ve arkaik sihir kullanmak zorunda.

Shadow Warrior 2’yi İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Shadow Warrior 2’yi indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Shadow.Warrior.2.Incl.ALL.DLCs.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bunun için alacağınız 7-Zip’e ihtiyacınız olacak) Yapabilmek Buraya).
 4. Shadow Warrior 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Shadow Warrior 2 ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Shadow Warrior 2 Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7/8 / 8.1 / 10 x64
 • İşlemci: Intel Core i3-6300 (2 * 3800) veya AMD A10-5800K APU (4 * 3800) veya eşdeğeri
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: GeForce GT 560Ti (1024 MB) veya Radeon HD 6850 (1024 MB) veya daha iyisi
 • Depo: 14 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin