Seventh Angel Indir


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Seventh Angel Ücretsiz İndir PC Oyunu. Yedinci Melek 20 Eylül 2022'de gösterime girdi

Oyun hakkında

Hayatta kalma korkusunu daha önce hiç olmadığı gibi deneyimleyin. Dr.'nin gözünden Marshall Kane, kurbanlarını zombi benzeri terör yaratıklarına dönüştüren bir bulaşıcı hastalık salgını sırasında labirentimsi bir akıl hastanesinde yol almalısınız. Çok geç olmadan kızınızı bulmaya çalışmak için ipuçlarını açığa çıkarırken ve hastane sakinleriyle etkileşime girerken kendi geçmişinizin gizemlerini çözmelisiniz. Kurumun koridorlarında ve test odalarının derinliklerinde çeşitli düşmanlar dolaşıyor. Takipçilerinden kaçmak için çoğunlukla gizlilik ve kurnazlık kullanırlar. Derin atmosferik bir alternatif korku deneyimi için klasik psikolojik korku filmlerinden ilham alan hikaye odaklı bir maceraya dalın.

 • Birinci Şahıs Aksiyonu – Oyuncular, Dr. Marshall Kane ile tanışın ve her karşılaşmayı ve korkunç takibi birinci şahıs bakış açısıyla yakından yaşayın.

Seventh Angel nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Seventh Angel indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Seventh Angel'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bu, edinebileceğiniz 7-Zip gerektirir. burada).
 4. Seventh Angel klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Yedinci Melek Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Seventh Angel'ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 10 (64 bit)
 • İşlemci: AMD Ryzen 3 1200 / Intel Core i5-7500
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: 4 GB VRAM ile AMD Radeon RX 560 / 4 GB VRAM ile NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti
 • DirectX: Sayı 12
 • Depolamak: 14 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin