Settlement Survival Indir (v0.84.160.635)

Settlement Survival Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Settlement Survival 11 Ekim 2021’de yayınlandı.

Oyun hakkında

Bu hayatta kalma şehir setinde halkınızı yeni yerleşimlerine yönlendirin. Barınma, gıda güvenliği, doğaya yönelik tehditlerden korunma, refah, mutluluk, eğitim ve istihdam sağlamalıdırlar. Tüm bunları iyi yaparsanız, yabancı şehirlerden sakinleri bile çekebilirsiniz! Mükemmel yerleşim düzeninize karar vermeden önce, yerleşiminizi yakındaki kaynaklara göre inşa edeceğiniz yeri seçin. Yerleşiminizi nasıl inşa edeceksiniz? Araziyi kazın, nehirleri bağlayın, göller oluşturun ve yerleşiminizi tam istediğiniz gibi özelleştirmek için araçlarınızı kullanın. Daireler inşa edin, yerleşim yerinizin moralini belirlemeye yardımcı olması için belediye başkanlarını işe alın, suçu kontrol edin ve bebek patlamalarınızın kaynaklarınızı olumsuz etkilemediğinden emin olun. Her mevsimi yaşayın ve afetlerin erken uyarı işaretlerini dikkate alın. Sığınak ve vatandaşlarınızı elementlerden ve çevresel felaketlerden koruyun ya da inşa ettiğiniz her şeyi kaybetme riskiyle karşı karşıya kalın. Güçlü efektler, benzersiz temalar ve stiller ile nadir planlar, ticaret sanatında ustalaştıktan sonra yerleşiminizi daha da özelleştirmek için bir fırsattır. Ticaret, eğitim, madencilik, inşaat, tarım, işleme, lojistik ve yaşam kalitesi gibi seçeneklerle hangi geliştirme rotalarını seçeceğinizi belirleyin. Her rota, gelişimi teşvik etmek için yeni binaların ve becerilerin kilidini açar. ve rota seçimi için belirlenmiş bir model yoktur, bu nedenle güçlü yönlerinizi seçmek ve oynamakta özgürsünüz. Kaynaklarına ve ilgi alanlarına kadar rastgele oluşturulmuş her harita ile her deneyim benzersizdir ve kendi zorluklarını beraberinde getirir.

Settlement Survival Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Settlement Survival indirme işlemi tamamlandıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Settlement Survival” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Settlement Survival klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Yerleşim Hayatta Kalma Ücretsiz İndir

Doğrudan bir bağlantı ile Settlement Survival’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 (64 bit)
 • İşlemci: I3-2100-3GHZ 2 çekirdek
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA Geforce GTX-650 1GB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 1 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin