Seasons After Fall Indir

Seasons After Fall Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Sonbahar Sonrası Sezonlar 2 Eylül 2016’da yayınlandı

Oyun hakkında

Seasons After Fall, kendinizi büyüleyici bir evrene kaptırmanıza ve sihir ve doğa tarafından yönetilen bir ülkeyi keşfetmenize olanak tanıyan 2D platform bulmaca oyunudur. Vahşi bir tilki olarak, yalnızca mevsimleri istediğiniz zaman değiştirme ve büyüleyici bir canlı yaylı yaylı dörtlü tarafından desteklenen güzel bir 2D dünyayı yönetme yeteneğinizin yardımıyla tehlikeli bir yolculuğa gönderileceksiniz. Tuhaf flora ve fauna ile dolu bu gizemli dünyada yolculuğunuza çıkarken doğanın gücü pençelerinizde. Yılın her mevsimi ortamı büyük ölçüde değiştirir: dünyayı değiştirmek ve yeni bir çığır açmak size kalmıştır. Kış şelaleleri dondurabilir ve ilkbahardan gelen yağmurlar su seviyelerini yükseltebilirken, yaz bazı bitkilerin büyümesine ve genişlemesine neden olabilir. Sonbahardan sonraki mevsimlerin dünyası gizemlerle doludur. Gerçeği Ortaya Çıkarabilir misin? Bu ormanda bir şeyler garip geliyor. Aramanızı tamamlamak için, gardiyanlarla tanışmak ve güçlerini kazanmak için mistik yeteneklerinizi kullanmanız gerekecek. Mevsimlerin dört koruyucusu devasa totem ruhları ve gizemli bir kutsal ritüelin koruyucularıdır: kış için ayı, sonbaharda turna, ilkbahar için yılan balığı ve yaz için ağustosböceği. Ama müttefikler mi? Ya da düşmanlar? Çarpıcı elle boyanmış grafikler ve orijinal yaylı çalgılar dörtlüsü müziğiyle hayata geçirilen bir dünyayı keşfedin. Müzik, ruh hali ve atmosfer mevsimlerle sorunsuz bir şekilde değişirken büyüleyici manzaraları ve manzaraları ziyaret edin.

Sonbahardan Sonra Sezonları İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Sonbahar Sonrası Sezon indirme işlemi tamamlandıktan sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Seasons.after.Fall.zip İçinde Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Seasons After Fall klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Sonbahardan sonraki sezonlar ücretsiz indir

Doğrudan bir bağlantıyla Seasons After Fall’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo E4500 (2,2 GHz) / AMD Athlon 64 X2 5600+ (2,8 GHz)
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: 1 GB, DirectX 11, AMD Radeon HD 6750 / NVIDIA GeForce GT 640
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 4 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin