ScrewUp Indir (v0.4.2.5)


ScrewUp Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. ScrewUp 29 Temmuz 2021'de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Başka bir dünyevi takımadada mahsur kaldı ve kayboldu. Yaşamınız için savaşmak için barınmalı, yiyecek bulmalı ve silahlar üretmelisiniz. Bu adalarda pek çok tuhaf canavar dolaşıyor, hayatta kalan hazırlıksızların tadını çıkarmaya hazır. Gizemli kristal adanın kalbinde görülebilir. Bu kristallerin amacı nedir? Bu takımadalara bu yüzden mi indin? Ne kadar süre hayatta kalabilirsin Delirmen ne kadar sürer? Takımadalar birçok değerli kaynakla doludur. Bazılarını daha önce hiç görmediniz. Kalbinizin içeriği için kullanın. Uygun kullanım olmadan, malzeme işe yaramaz. Zırhını ve silahını yap. Hayatta kalma aracınız olacak. Ev, kalbin olduğu yerdir ve hayatınız da öyle. Kendi elinizle ev aramak için bir yer yaratın. Bu takımadalarda keşfedilmeyi bekleyen birçok sır var.

ana Özellikler

 • Gizemli takımadalarda açık dünya hayatta kalma macerası.
 • Üretim için çok sayıda alet, zırh ve silah.
 • Diğer birçok dünya canavarı savaşmanı bekliyor ..
 • Güçlü patronlara meydan okuyun ve kupalarını alın.
 • Takımadaların gizemli mutfağını deneyin, peri eti! lezzetli.

ScrewUp nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. ScrewUp indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve ” ScrewUp'a Çıkart ” üzerine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip'i gerektirir). burada).
 4. ScrewUp klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

ScrewUp Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz ScrewUp indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10 (64 bit sürümleri)
 • İşlemci: Intel Core i5-2400 / AMD FX-8320 veya daha iyisi
 • Hatırlatma: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GTX 670 2GB / AMD Radeon HD 7870 2GB veya daha iyisi
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depo: 3 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Çok oyunculu için geniş bant internet bağlantısı gerektirir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin