Scooby Doo! & Looney Tunes Cartoon Universe: Adventure Indir

Scooby Doo! & Looney Tunes Cartoon Universe: Adventure Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Scooby Doo! & Looney Tunes Çizgi Film Evreni: Macera 16 Temmuz 2014’te yayınlandı.

Oyun hakkında

Scooby ve arkadaşlarıyla gizeme katılın ve kendinizi Scooby Doo’da Looney Tunes’un çılgın dünyalarına bırakın! & Looney Tunes Çizgi Film Evreni: Macera. Scooby, Shaggy ve Mystery Machine Gang’ın geri kalanıyla Kraken Cove’un sırrını çözün ya da Bugs ve Daffy’nin ortalığı kasıp kavuran kötü niyetli bir şekilde kırılmış MOCME ürünlerinin arkasında kimin olduğunu bulmasına yardım edin. Bu heyecan verici çizgi film dünyasının sırlarını hayata geçirirken bulmacaları çözün ve düşmanlarla savaşın. Hediyeler, kasalar ve hazine sandıkları bulun ve toplanan ganimeti kullanarak karakterinizi özelleştirin ve onu özel beceri geliştirmeleriyle güçlendirin. ANA ÖZELLİKLER:

 • 16 harita ve 5 patron dövüşü ile yukarıdan aşağıya bir aksiyon / macera platformu.
 • Erkekler ve kızlar arasında popüler olan Looney Tunes ve Scooby Doo’nun tanınabilir dünyalarını keşfedin!
 • Karakterinizi özelleştirin! İstediğiniz kadar çılgın veya havalı olmak için temalı kıyafetler seçin veya kıyafetleri karıştırıp eşleştirin.
 • Düşen örslerden korunmak için bir şemsiye kullanarak, boks eldiveni fırlatan bir çekiç sallayarak ve daha pek çok şeyle içinizdeki çizgi film karakterini ortaya çıkarın.
 • Karakterinizi geliştirmek için para toplayın ve gizli ödülleri keşfedin.

Scooby Doo Nasıl İndirilir ve Kurulur! & Looney Tunes Çizgi Film Evreni: Macera

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Bir zamanlar Scooby Doo! & Looney Tunes Cartoon Universe: Adventure indirmeyi tamamladı, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Scooby Doo’ya Çıkart! & Looney Tunes Cartoon Universe: Adventure “(Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız var. Burada).
 4. Scooby Doo’da! & Looney Tunes Cartoon Universe: Adventure klasörünü açın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Scooby Doo! & Looney Tunes Çizgi Film Evreni: Macera Bedava İndir

Scooby Doo’yu başlatmak için aşağıdaki İndir düğmesine tıklayın! & Looney Tunes Çizgi Film Evreni: Doğrudan bağlantı ile Macera Bedava İndir. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: 32 bit: Vista, Windows 7, Windows 8
 • İşlemci: Intel Çift Çekirdekli 1.8 GHz VEYA AMD Athlon X2 2 2.3 GHz
 • Depolamak: 2 GB RAM
 • Grafik: GeForce 6600 256MB VEYA Radeon X1600 256MB
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolamak: 1 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin