SANRI Indir


SANRI Free Download PC Game doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. SANRI, 9 Ocak 2023'te serbest bırakıldı

Oyun hakkında

SANRI, karısı kamp sırasında kaybolan şizofren bir karakteri oynadığınız birinci şahıs psikolojik korku oyunudur. Sanrılarla yüzleşin, gizemi çözün ve sürekli çarpık uzay ve zaman algınıza rağmen onları bulmaya çalışın. Güzel bir kamp gecesinden sonra partnerinizle uyandığınızda onu yanınızda göremeseniz ne yapardınız? El fenerini al ve onu bulmak için ormanın derinliklerine dal. Şizofrenik sanrılarınız sizi asla terk etmeyecek. Onu yine de bulabilecek misin? Korkularınızdan beslenen bazı düşmanlarınız olacak. Kaç ya da onunla yüzleş. Sanrılarla baş etmenin yolu antipsikotiklerden geçer. onu yanında tut Sürekli değişen zaman ve mekanlara uyum sağlayın. Ürkütücü ortamları keşfedin. Çektiğiniz fotoğraflarla anıları yeniden yaşayın ve gizemli ipuçlarını ortaya çıkarın. Nesneleri inceleyin ve onlarla etkileşime geçin.

SANRI nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. SANRI indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “SANRI'ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. SANRI klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ücretsiz İndirme

SANRI Ücretsiz İndirmeyi doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki İndir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10
 • İşlemci: Intel® Core™ i3 veya AMD Ryzen™ 3
 • Hafıza: 6 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA® GeForce® GTX 950 veya AMD Radeon™ R7 370
 • DirectX: Sayı 10
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin