Sanitarium Indir (GOG)

Oyun hakkında

Delilikten yaratılmış bir dünya hayal edin – deforme olmuş çocuklar, eski tanrılar, geçmişinizden hayaletler, evin içinde bir su yansıması içinde. Sen bir sığınmacısın ve bir araba kazasından yeni kurtuldun – sorun şu ki, hiçbir şey hatırlayamıyorsun. Vizyonlar bazı soruların yanıtlarını ortaya çıkarır, ancak daha da fazla bulmaca yaratın! Bunun hangi kısmı doğru? Bütün bunlar ne anlama geliyor? Sanitarium, birkaç psikolojik korku macera oyunundan biridir. Kahraman olarak, tam olarak ne olduğunu ve neyin gerçek olduğunu anlamanıza yardımcı olacak bulmacalarla ve cevaplarla dolu beş farklı dünyayı ziyaret edeceksiniz. Hikaye o kadar iyi ve heyecan verici ki, aklı başında bir insanı kolayca delirtebilir. Şimdiye kadar yapılmış en perili ve korkutucu psikolojik korku oyunlarından biri Çarpık zihninizin, psychedelic bir rüya perdesinin altında ne sakladığını keşfedin. Çılgın, yarı sağlıklı ve / veya yarı ölü karakterlerin yaşadığı gerçeküstü dünyaları keşfedin
© 2009 XS Games. Tüm hakları Saklıdır.

Sanitarium’u (GOG) İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Sanitarium (GOG) indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Sanitarium’a Çıkart (GOG)” seçeneğine tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Sanitarium (GOG) klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Sanitarium (GOG) ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Sanitarium (GOG) Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT::
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • Windows XP / Vista / 7/8/10
 • 1.8 GHz
 • 512 MB RAM
 • DirectX 7 ile uyumlu 3D grafik kartı (DirectX 9 ile uyumlu önerilir)
 • 4 GB sabit disk
 • ATI / AMD – Sanitarium, 13.4 veya daha eski bir grafik kartı sürücüsü gerektirir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin