Sacrifice Indir (GOG)


Kurban, doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş ücretsiz indir bilgisayar oyunu. Kurban 1 Kasım 2000'de yayınlandı

Oyun hakkında

Sacrifice, kaynak toplamak yerine savaşa odaklanan beğenilen gerçek zamanlı strateji oyunudur. Endişelenecek tek iki kaynak, mana ve ruhlardır. Daha fazla birime mi ihtiyacınız var? Düşmanınızın ruhlarını ele geçirin. İnanılmaz güçte büyüler yapın. Hangi tanrıları destekleyeceğinizi seçin ve farklı büyü seçenekleriyle ödüllendirileceksiniz. Bir müttefikinizi sunağında kurban ederek düşmanınızı sürgüne gönderin…

Sacrifice'ı nasıl indireceğiniz ve yükleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Sacrifice indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Fedakarlığa Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, bunu burada).
 4. Sacrifice klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

kurban ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Kurban Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki İndir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: pencereler
 • İşlemci: Pentium 300MHz
 • Hafıza: 64MB
 • Grafik: DirectX
 • DirectX®: 7
 • Hard disk: 650 MB
 • Ses: Doğrudan ses

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin