Room 13 Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş olan Room 13 Free Download PC oyunu. Oda 13, 4 Ekim 2021’de yayınlandı.

Oyun hakkında

Oda 13, atmosferik bir birinci şahıs korku deneyimidir. Motel odanız “Oda 13″e yeni yerleştiniz … şanssızsınız. Odanızın kapısının aniden çalınması sizi derin uykunuzdan uyandırır ve en mutsuz kabusunuz olur. Oda 13, benzersiz ve ürkütücü ortamları keşfettiğiniz doğrusal bir korku deneyimidir. Karşılaştığınız tehditten kaçarken, koşarken ve saklanırken alanları arayacak ve öğeleri bulacaksınız. Oda 13, tahmini oynama süresi 15 dakika olan kısa bir oyundur. Hızlı bir korku oyunu deneyimi arıyorsanız Room 13 tam size göre bir oyun olabilir.

Oda 13 nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Oda 13 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Oda 13’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
 4. Room 13 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Oda 13 Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Room 13 Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 – 64bit
 • İşlemci: Intel® Core ™ i3-9100F / AMD Ryzen ™ 3 3100
 • Depolamak: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA ™ GeForce® GT 730 / AMD Radeon ™ 625
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 5 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin