RollerCoaster Tycoon World Deluxe Edition Indir


RollerCoaster Tycoon World Deluxe Edition Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilen PC Oyunu. RollerCoaster Tycoon World Deluxe Edition, 16 Kasım 2016’da yayınlandı

Oyun hakkında

RollerCoaster Tycoon World™, efsanevi RCT serisinin en son oyunudur. Bu yeni nesil eğlence parkı simülasyonu ve şehir kurma oyunu, hız treni heyecanlarıyla dolu çarpıcı 3B ortamlar, heyecan verici düz sürüşler, hevesli konuklar, kullanıcı tarafından oluşturulan içerik, güçlü sosyal özellikler ve daha fazlası gibi hayranların en sevdiği özellikleri ve inanılmaz yeni gelişmeleri içerir – hepsi bir arada inanılmaz eğlenceli bir oyun!

RollerCoaster Tycoon World Deluxe Edition’ı indirme ve yükleme

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. RollerCoaster Tycoon World Deluxe Edition indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “RollerCoaster Tycoon World Deluxe Edition’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bu, edinebileceğiniz 7-Zip gerektirir. Burada).
 4. RollerCoaster Tycoon World Deluxe Edition klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

RollerCoaster Tycoon World Deluxe Edition Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile RollerCoaster Tycoon World Deluxe Edition ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın Burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 (64 bit)
 • İşlemci: Intel 2.3GHz Core i5 veya AMD eşdeğeri
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 460 veya AMD eşdeğeri
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 10 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: Değişebilir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin