Rogue’s Tale Indir (v2.13)


Rogue's Tale Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Rogue's Tale 28 Mart 2014'te yayınlandı.

Oyun hakkında

Rogue's Tale, sıra tabanlı tek oyunculu bir zindan tarama oyunudur. Oyun, World's End Mountains'ta Frostmourne Keep ve altındaki zindanlar adlı bir yerde geçiyor. Amaç, Frostmourne Kalesi'nin mevcut kralını devirmek ve yeni kral olmaktır.

Rogue's Tale nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Rogue's Tale indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Rogue's Tale'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Rogue's Tale klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Rogue's Tale Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Rogue's Tale ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: 7/8/10
 • İşlemci: Birkaç yıllık Intel veya AMD oyun CPU'su
 • Hatırlatma: 4096 MB bellek
 • Grafik: Birkaç yıllık oyun GPU'su
 • Depo: 200 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin