Rocketbirds: Hardboiled Chicken Indir


Rocketbirds: Haşlanmış Tavuk Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Rocketbirds: Hardboiled Chicken, 15 Ekim 2012'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Tam solo ve kooperatif kampanyaları içeren bu sinematik platform macera oyununda kötü bir penguen rejimini yok edin. Hardboiled Chicken olarak totaliter penguenlerin liderine suikast düzenleme görevine atılın. Bir sürü silahla düşmanları yok edin ve Albatropolis'in gerçek düşmanlarını ortaya çıkarırken geçmişinin gizemlerini çözün. Usta Fowl, ortak harekatta, generalin kızını kurtarma görevinde olan bir çift muhabbet kuşu komandosu olarak oynuyor. Birçok hayat mahvolacak, sayısız penguen ölecek!

Tam oyun şunları içerir:

 • Komple solo kampanya – 15 bölüm, çeşitli silahlar ve bulmacalar
 • Tam işbirliği kampanyası – 10 bölüm, 6 muhabbet kuşu komando karakteri
 • Mini Hikayeler – Açılabilir ara sahneler ve müzik videoları aracılığıyla totaliter rejim ve Hardboiled'ın gizemli geçmişi hakkındaki gerçeği ortaya çıkarın.
 • Özel Müzik – Indie rock grubu New World Revolution'dan özel parçalar içeren oynanış, ara sahneler ve videolar

Rocketbirds: Haşlanmış Tavuk nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Rocketbirds: Hardboiled Chicken indirildikten sonra .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Rocketbirds: Hardboiled Chicken” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Rocketbirds: Hardboiled Chicken klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Rocketbirds: Haşlanmış Tavuk Ücretsiz İndir

Rocketbirds: Hardboiled Chicken'ı doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi:Windows XP (Service Pack 3 ile), Windows Vista, Windows 7
 • İşlemci:2.0 GHz'de çift çekirdek
 • Hatırlatma:1 GB bellek
 • Grafik:256 MB RAM grafik kartı (GF 7600 GT / Radeon X1950)
 • DirectX®:9.0oc
 • Hard disk:En az 501 MB boş disk alanı
 • Bunlara ek olarak:Resmi Microsoft XBox 360 denetleyicileri desteklenir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin