Road Builder Indir (v1.4.1214)

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Road Builder Free Download PC oyunu. Road Builder 4 Kasım 2021’de çıktı

Oyun hakkında

Road Builder, yol inşa etme ve trafik akışını yönetme sistemine dayalı bir mantık bulmacası oyunudur. Oyuncunun görevi, trafiğin birbiriyle olabildiğince az çarpışması için karmaşık kavşak ve kavşak yapıları oluşturarak seçilen giriş ve çıkış yollarını birbirine bağlamaktır. Trafik sıkışıklığından bıktınız mı? Bu oyunda bir mimar rolünü üstleniyorsunuz ve sürücülerin kaderi sizin elinizde. En uygun yolları düşünün ve tasarlayın, böylece mümkün olan en kısa sürede mümkün olduğunca çok sayıda araba bu yollardan geçebilir. Bütçeyi unutmayın! Yıldızlar kazanarak benzersiz haritaların kilidini açın ve küresel bir liderlik tablosunda diğer oyunculara karşı yarışın.

Road Builder Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Road Builder indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Road Builder” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). burada).
 4. Road Builder klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Yol Oluşturucu Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Road Builder indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7, 8, 10+
 • İşlemci: 2 GHz
 • Hatırlatma: 2 GB RAM
 • Grafik: Intel HD Grafik 620
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depo: 2 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin