Ringborn Indir


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Ringborn Ücretsiz İndir PC Oyunu. Ringborn 12 Ocak 2023'te gösterime girdi.

Oyun hakkında

Ringborn, seçimler ve sonuçlarla dolu bir ortaçağ dünyasında geçen hikaye odaklı, yukarıdan aşağıya bir RPG'dir. Ringborn'da, yaygın açgözlülük, bozulan yeminler ve kusurlu güzellik dünyasında babanızı kurtarmakla görevli bir oduncunun oğlu olan Idas olarak oynuyorsunuz. Eski ve orta çağa ait Slasher of New'in klasik RPG'lerinden esinlenen Ringborn, gerçekten benzersiz bir deneyim yaratmak için aksiyon savaşını etkileşimli hikaye anlatımı ve diyalogla birleştiriyor.

Fildişi Tiyatrosu'nun çukurlarında zafer için savaşın. Sen seçilmiş kişi değilsin, her şeyin üzerinde üstün bir güce sahip bir yarı tanrı değilsin. Kontrolünüz dışındaki güçlerden kurtulmaya çalışan bir oduncunun oğlusunuz. Gökyüzünde ne bir ışın, ne de bir kıyamet planı var. Bu, ortaçağ sorunlarıyla dolu bir ortaçağ hikayesidir.

 • Dünya: Görevinizde size yardımcı olacak kaynakları bulmak için engebeli kar, çöl, dağlar, ormanlar ve ovalar arasında seyahat edin.
 • Dövüş: Beceri ve stratejiyi ödüllendiren kapsamlı bir dövüş sistemi ile galip gelmek için dövüş sanatında ustalaşmalısınız. Rakiplerinizi yenmek için yumrukları, savuşturmaları ve tekmeleri birleştirin. Yüzden fazla silah ve zırh ile aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var.
 • Beceriler: Bir oduncunun oğlu olarak doğal olarak hasat etme becerisini geliştirdin. Seçeneklerinizi genişletmek için işçiliği ve dövüşü öğrenin. Pençe kontrolünü dünyanıza geri getirmek için bu becerileri geliştirin.
 • Hasat: Odun doğrayın ve kayayı çıkarın. Gelişmiş malzemeleri hasat etmek için becerilerinizi geliştirin.
 • Üretim: Topladığınız malzemelerden silahlar ve zırhlar oluşturun. Bu size arenada düşmanlarınızı yenmek için ihtiyacınız olan her şeyi verecektir.
 • Karakterler: Dünyanın bir parçası olan çeşitli karakterlerle tanışın. Başkalarının size nasıl davrandığını ve hikayenin nasıl geliştiğini etkilediği için seçimlerinize çok dikkat edin.
 • Yeni Nesil: Unreal Engine 5'te sıfırdan geliştirildi. Lümenlerle işlendi.

Ringborn nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Ringborn indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Ringborn'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, onu da alabilirsiniz. burada).
 4. Ringborn klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ring Born Ücretsiz İndirme

Doğrudan Bağlantı ile Ringborn Ücretsiz İndirmeyi Başlatmak için Aşağıdaki İndir Düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 RS5 x64
 • İşlemci: AMD Ryzen 5 1600 veya Intel i5-4440
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: AMD RX 570 veya Nvidia GTX 1050 Ti
 • Depolamak: 24 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin