Rhapsody: A Musical Adventure Indir


Rhapsody: Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş bir Müzikal Macera Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Rhapsody: A Musical Adventure 30 Ağustos 2022'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Strateji RPG Rhapsody: A Musical Adventure ile Disgaea serisinin köklerini keşfedin! Bebeklerle iletişim kurma gücüne sahip Cornet adında genç bir kız olarak oynayın ve “Büyüleyici Prens” ile tanışma hayalini gerçekleştirmede ona katılın. Ama kötülük Büyük ölçüde yakındayken, krallıkta her şey yolunda değil! Rhapsody, oyun boyunca birçok orijinal şarkıya ve ara bölümlere sahiptir. Renkli resimli anime karakterleri ve arka planlarının yanı sıra sezgisel, izometrik bir dövüş sistemi ve çoklu zorluk ayarları hem yeni oyuncular hem de deneyimli rol oynayan oyuncular için bir şeyler sunuyor. Dalın ve aşkı ve müziği keşfedin! Kuklalarınızın seviyesini yükseltmek ve kredi puanları vermek için kullanabileceğiniz Cornet's Horn gibi özelliklerle savaşta avantaj elde edin. Bir oyuncak bebek yeterli Takdir Puanı biriktirdiğinde, çeşitli güçlü etkilere sahip özel ödüllere erişim kazanır! Ek olarak, her karakterin (ve düşmanın), onlara benzersiz bir büyü seti veren temel bir yakınlığı vardır. Düşmanlarınızın zayıf noktalarından yararlanmak için bu büyüleri diğer karakterlerin temel yetenekleriyle birlikte kullanın. Ama unutmayın, her elementin kendine has bir zayıflığı vardır!

Rhapsody: A Musical Adventure'ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Rhapsody: A Musical Adventure indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Rhapsody: A Musical Adventure” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Rhapsody: A Musical Adventure klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Rhapsody: Müzikal bir macera ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Rhapsody: A Musical Adventure ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: Intel Core2 Dörtlü Q9300 2.5GHz
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: Radeon HD5450
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin