Re:Turn 2 – Runaway Indir (v1.0)


Re:Turn 2 – Runaway Free Download PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Re:Turn 2 – Runaway 28 Ocak 2022'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Re:Turn 2 – Runaway, ilk oyunun olaylarıyla bağlantılı. Re:Turn 2 – Runaway heyecan verici, karakter odaklı bir psikolojik korku deneyimidir. Saki ve nişanlısı Sen, Ayumi adında küçük bir kızın şeklini alan kötü bir ruhun musallat olduğu terk edilmiş bir trende kapana kısılır. Perili trenle yolunuza devam edin. Gizemli terk edilmiş yerlerde ipuçlarını keşfedin. Kabustan kaçın ve tutsak kalmış ruhları onları ele geçiren kötülükten kurtarın. Ancak eylemlerin sonuçları vardır. Saki dikkatli olmalı, yoksa Ayumi'nin trenindeki kayıp ruhlardan daha kötü bir kaderle karşılaşacaktır. Saki güvende kalmak için kaçmak, saklanmak veya gözünü dikmiş olan kötülükle yüzleşmek arasında seçim yapmalıdır. Kendine Ayumi adını veren şey karanlık bir sır saklıyor. Ve bu karanlık hakkındaki gerçeği ortaya çıkarmak Saki'ye kalmıştır. Ama Ayumi'nin kötülüğü güçlüdür ve eğer Saki'yi ele geçirirse tüm umutlar kaybolur. Saki, bu kötülükle savaşmak için yol boyunca keşfettiği araçları kullanmalı ve Ayumi'nin kötü yollarının gerçek hikayesini ortaya çıkarmalıdır. Re:turn 2 – Runaway, yürek burkan ihanetin ve korkunç kötülüğün hikayesidir.

Re:Turn 2 – Runaway nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Re:Turn 2 – Runaway indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Re:Turn 2 – Runaway”e tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Re:Turn 2 – Runaway klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Re:Turn 2 – Runaway Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Re:Turn 2 – Runaway Free Download'ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP (64 bit)
 • İşlemci: Core2Duo
 • Hatırlatma: 3GB bellek
 • Grafik: Tamamı donanımsal 3D hızlandırma ile
 • DirectX: Sürüm 7.0
 • Depo: 2 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: Sound Blaster / Eşdeğeri
 • Ek Yorumlar: Kulaklık! + Yalnız oyna

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin