Resident Evil Village Indir (Incl. ALL DLC’s)

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş olarak Resident Evil Village Free Download PC oyunu. Resident Evil Village 6 Mayıs 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Efsanevi Resident Evil serisinin sekizinci büyük bölümünde – Resident Evil Village’da daha önce hiç olmadığı gibi hayatta kalma korkularını deneyimleyin. Eleştirmenlerce beğenilen biyolojik tehlike Resident Evil 7’deki korkunç olaylardan yıllar sonra, yepyeni arsa Ethan Winters ve karısı Mia’nın geçmiş kabuslarından uzak yeni bir yerde barış içinde yaşamasıyla başlıyor. Tam birlikte yeni hayatlarını kurarlarken, onları başka bir trajedi yakalar.

 • Birinci şahıs eylemi – Oyuncular Ethan Winters rolünü üstlenir ve her birinci elden savaşı ve korkunç kovalamayı birinci şahıs bakış açısıyla deneyimler.
 • Tanıdık yüzler ve yeni düşmanlar – Chris Redfield, Resident Evil serisinde genellikle bir kahramandı, ancak Resident Evil Village’daki görünüşü onu uğursuz motiflerle sarıyor. Köyde yaşayan bir grup yeni düşman, kendisini içinde bulduğu yeni kabusu anlamaya çalışırken, her hareketini engelleyen Ethan’ı amansızca avlayacak.

Resident Evil Village Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Resident Evil Village indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Resident Evil Village’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, indirebileceğiniz 7-zip gerektirir). Buraya).
 4. Resident Evil Village klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Resident Evil Village Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Resident Evil Village ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.


Torrent

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 (64 bit)
 • İşlemci: AMD Ryzen 3 1200 / Intel Core i5-7500
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: 4 GB VRAM’li AMD Radeon RX 560 / 4 GB VRAM’li NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti
 • DirectX: Sürüm 12
 • Ek Yorumlar: Tahmini performans (performansa öncelik verecek şekilde ayarlandığında): 1080p / 60fps. ・ Grafik yoğun sahnelerde kare hızı düşebilir. ・ Işın izlemeyi desteklemek için AMD Radeon RX 6700 XT veya NVIDIA GeForce RTX 2060 gerekir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin