Remothered: Broken Porcelain Indir

Remothered: Kırık Porselen Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Remothered: Broken Porselen 13 Ekim 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Kırık Porselen, seriye çok sayıda hoş geldiniz değişikliği getiriyor, karakterlere yeni bir hayat veren yeni oynanış ve hikaye anlatma unsurları ve bu sürükleyici macerada eşi görülmemiş bir daldırma seviyesi getiriyor – serinin yeni ve geri dönen hayranları için mükemmel. Ashmann Hanında gömülü olan gerçekler kolayca keşfedilmeyecek – birçok sırrı, takipçilerin, zamanda hapsolmuş güçlü avcıların ve duvarlarının sınırlarının beliren tehditleri tarafından birbirine geçmiş ve korunuyor. Stratejik ve becerikli bir yaklaşım, bu unutulmaz macerada hızla kritik hale geldiğinden hayatta kalmak, hızlı tepkilerden daha fazlasını gerektirir. Akıllı olun – yaklaşan tehlikelerle gizlice kaçmak, kaçmak veya mücadele etmek için en iyi zamanı bilmek, avcıları hızla avlananlara dönüştürebilir.
 • Heyecan verici psikolojik olay örgüsü. Ödüllü kült klasik Remothered, seriyi keşfeden yeni hayranlar ve Tormented Fathers’ın olayları ve karakterleri hakkında ek bilgi isteyen seri gaziler için mükemmel bir giriş noktası olan Broken Porselen’de geri dönüyor.
 • Gerçekçi hayatta kalma korkusu. Ashmann Inn, tehlikede olduğu kadar kaynaklar açısından da zengindir. Korkunç bir geçmişten mezar sırlarını saklayan sorunlu yerleri keşfetmenize yardımcı olacak öğeleri dikkatlice araştırın.
 • Yoğun gizli oyun. Ashmann Inn’in gölgelerinde dolaşın ve hayali bir kaçış için düşmanların dikkatini dağıtmak için mevcut olan her şeyi kullanın.
 • Araştır ve kaç. Besteci Luca Balboni’den (Remothered: Tormented Fathers, Mine, Watch Them Fall) zorlu bulmacalar, genişletilmiş bilgiler ve unutulmaz bir film müziği, karanlık ve kasvetli atmosferi, oyun bittikten sonra bile oyuncuları rahatsız edecek korkunç bir deneyime dönüştürüyor.
 • Büyüleyici karakterler. Hayranların favorileri korku klasiklerinin kahramanlarından esinlenerek kadronun tüm yeni üyeleriyle tanışmak için geri döndükçe karizmatik karakterlerin listesi büyüyor.
 • Gerçek zamanlı kinematik. İlk seride, tamamen animasyonlu gerçek zamanlı kinematik, eşi görülmemiş bir daldırma seviyesine ulaşmak için Remothered karakterlerine ve dünyasına yeni bir soluk getirecek.

Remothered’i İndirin ve Yükleyin: Broken Porselen

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Remothered: Kırık Porselen indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Remothered.Broken.Porselen.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
 4. Remothered: Broken Porselen klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Remothered: Kırık Porselen ücretsiz indirme

Remothered’i başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Doğrudan bağlantı ile Kırık Porselen Ücretsiz İndir. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10 (64-bit gerekli)
 • İşlemci: Intel Core i3-2120 (3,3 GHz) / AMD FX-4100 X4 (3,6 GHz)
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870, 2 GB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 30 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.