RASPBERRY MASH Indir (v1.0.2)


RASPBERRY MASH Önceden yüklenmiş doğrudan bağlantıda Ücretsiz İndirme PC Oyunu. RASPBERRY MASH 25 Mart 2021'de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Fantezi, Silahlar, Şiddet! Piksel sanatında “Roguelike oyun”. Tanrı'dan intikam almaya yemin eden bir kız. Kılıçlar, mızraklar, lazerler, roketatarlar ve farklı yeteneklere sahip diğer silahlarla yolunuza çıkan düşmanları alt edin! Atlatma ruloları ile düşman saldırılarını hızla atlatın! Aksiyonu kontrol etmek ve yüksek zorlukla ateş etmek eğlenceli! Rotaya bağlı olarak, başka bir sona giden yolun kilidini açabilir! Gerçek sona ulaşabilir misin?

RASPBERRY MASH nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. RASPBERRY MASH indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “RASPBERRY MASH'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. RASPBERRY MASH klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ahududu püresi ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile RASPBERRY MASH ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: Çift çekirdekli 3.0GHz
 • Hatırlatma: 4 GB RAM
 • Grafik: 1 GB VRAM
 • DirectX: sürüm 11
 • Kamp: 300 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin