Radiation Island Indir


Radyasyon Adası Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Radyasyon Adası 29 Kasım 2016'da yayınlandı.

Oyun hakkında

Radiation Island, geniş bir açık dünya ortamında kendi kaderinizi seçtiğiniz bir hayatta kalma macera oyunudur. Philadelphia Deneyi'nin bir parçası olarak paralel, alternatif bir gerçeklikte mahsur kaldınız. Tüm sürprizleriyle bu yeni ve gizemli dünyayı keşfedin. Hayatta kalmak için ne bulursanız kullanın ve gerçek dünyaya geri dönmek için bulmacasını çözün. Nefes kesen güzellikte ve devasa ölçekte bir ortamda kendi yolunuzu takip edin. Tehlikeli kurtların, ayıların ve dağ aslanlarının yaşadığı geniş ormanları keşfedin. Zombilerin bu dünyanın gizemlerine dair önemli araçları, silahları ve ipuçlarını koruduğu terk edilmiş köyleri ve eski askeri tesisleri araştırın. Aç timsahlardan kaçınabilirseniz yüzebilir ve dalabilirsiniz. Açlığı gidermek için vahşi hayvanları avlayın, balık tutun veya meyve toplayın. Kaynaklar için inşa edin ve silahlar, aletler ve basit araçlar üretin. Tehlikelerle dolu bir dünyada hayatta kalmak için gizli hazine, ekipman ve ateşli silahlar bulun: radyasyon, anormallikler, sert hava koşulları ve azgın zombiler. Tam gündüz-gece döngüsünü deneyimleyin ve karanlık ve soğuğun tehlikeleriyle yüzleşin.

Radyasyon Adası nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Radiation Island indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Radiation Island”a tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Radyasyon Adası klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Radyasyon Adası Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantıyla Radiation Island ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP/Vista/Win7/Win8 32/64bit
 • İşlemci: 1.5GHz veya daha iyisi
 • Hatırlatma: 1 GB bellek
 • Grafik: NVIDIA GeForce 8 veya üzeri, ATI X1600 veya üzeri, Intel HD 3000 veya üzeri
 • Kamp: 2000 MB kullanılabilir disk alanı
 • Ek Yorumlar: En az OpenGL 3.2 sürücüsüne sahip bir grafik kartı gereklidir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin