Quarantineer Indir


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Karantina Ücretsiz İndirme PC oyunu. Karantina 27 Aralık 2021’de çıktı

Oyun hakkında

Deniz ürünleri pazarında yeni bir insandan insana bulaşan virüs salgını keşfedildi. Amerikan emperyalizminin düşman güçlerinin tehditleriyle, rejimi baltalamaya çalışan anavatan karşıtı protestocularla istişare içinde. Dini Lider ülkeyi size teslim etti ve tatil için Berlin’e tahliye etti. Vatanın şanına, insanlığın son umudusun!

Karantinayı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Karantina indirme işlemi tamamlandıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Karantinaya Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). burada).
 4. Karantina klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Karantina Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantıyla ücretsiz karantina indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 8+, Windows 10 veya üstü.
 • İşlemci: 64 bit işlemcili işletim sistemi.
 • Hatırlatma: 2 GB RAM
 • Grafik: Normal bir grafik kartına sahip olmanız önerilir.
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depo: 500 MB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: 1280 × 720 ekran çözünürlüğü.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin