Punch A Bunch Indir


Önceden yüklenmiş doğrudan bağlantıda Punch A Bunch Free Download PC Game. Punch A Bunch, 20 Ocak 2023'te yayınlandı

Oyun hakkında

Fare ve klavye desteklenir, ancak bu oyun en iyi şekilde bir gamepad ile deneyimlenir. Her biri benzersiz ve zorlu rakiplere sahip, amatörden profesyonele uzanan 3 şampiyonada zirveye çıkın. Punch A Bunch, seviye atlamaya veya puan atfetmeye güvenmek yerine becerilerinizi geliştirmek için oyunun mekaniğini öğrenmenize odaklanır.
Kontroller, yeni bir deneyim sunmak için benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır. Çoğu insan oldukça inişli çıkışlı başlar, oyun, becerilerinizi geliştirirken ve kontrollerde ustalaştıkça size büyük memnuniyet vermek için tasarlanmıştır. Anında şampiyon olmak için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz, soru şu ki, mücadeleye hazır mısınız?

Punch A Bunch'ı nasıl indireceğiniz ve yükleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Punch A Bunch'ın indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Punch A Bunch'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Punch A Bunch klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Punch A Demet Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Punch A Bunch'ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: 2. nesil Core i3, AMD A6 veya üstü
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia 8800 GT, AMD 5670, Intel HD 3000
 • Depolamak: 1 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: Bu gereksinimler tahminidir ve değişikliğe tabidir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin