Project RIP Indir (v1.40)


Project RIP Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Project RIP 12 Ekim 2019'da yayınlandı

Oyun hakkında

Bildiğimiz yaşam yok, ölümsüz orduları ve iblisler ortaya çıktı ve şimdi dünyayı yönetiyor. İnsanlık hayatta kalabilmek için yeraltı sığınaklarında yaşamak zorunda kaldı. Bir zamanlar kendilerine ait olanı almak için insanlık, tehdidi ortadan kaldırmak için güçlerini topladı ve küçük, uzmanlaşmış ekipler topladı. Bu eylem, RIP olarak da bilinen Parçalar halinde Proje Dinlenme olarak adlandırıldı. Ölümsüzleri öldürmek yeterli olmayacaktı, bunun yerine insanlık, karargahtan komuta etmek için şimdi “ajanlar” olarak adlandırılan özel güçleri manipüle etmek için son derece gelişmiş AI teknolojisi geliştirdi. Bu ileri teknolojiyi kullanarak, proje adı “RIP” olan AI, ajanların ekipman ve silahlarında iyileştirmeler yapmak, aynı zamanda güç ve becerilerinde iyileştirmeler yapmak için ölümsüzlerin kalan ruhlarını yakalamayı başardı. Artık geriye kalanları kurtarmak size kalmış…

Project RIP nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Project RIP indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Project RIP'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Project RIP klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Proje RIP Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Project RIP ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Dört çekirdekli Intel veya AMD
 • Hatırlatma: 4 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTS 450 veya Radeon HD 5670
 • DirectX: sürüm 11
 • Ağ: genişbant internet bağlantısı
 • Kamp: 10 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin