Postal 4: No Regerts Indir (v0.2.1.0)

Postal 4: No Regerts Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş. Postal 4: No Regerts, 14 Ekim 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

POSTAL denen adam geri döndü! Cennet olarak anılan bir zamanlar gururlu şehri harap eden olayların üzerinden birkaç yıl geçti. Felaketten zarar görmeden kalan tek iki kişi, POSTAL Dude adlı talihsiz herkes ve sadık yoldaşı Champ, Arizona’nın kavurucu çöllerinde amaçsızca ev diyecek yeni bir yer arıyor. Bir benzin istasyonunda rastgele bir kamyon durağı arabası, römorku ve dünyevi mallarının çalınmasıyla sona erdikten sonra, görünüşe göre ismine bırakılan tek kişi köpek ve bornoz kohortu ve hiçbiri o kadar güzel kokmuyor. Ancak ikili ufukta onları çeken bilinmeyen ve göz kamaştırıcı bir şehir görüyor. Ne kadar büyük beklentiler var? Şöhret? Başkent? Belki bir veya iki bide? Edensin bekleniyordu. POSTAL 4: No Regerts, hicivli ve çirkin bir açık dünya birinci şahıs nişancı oyunu ve sevgiyle “Şimdiye Kadarki En Kötü Oyun ™” olarak anılan POSTAL 2’nin uzun zamandır beklenen devam filmi!

Oyun özellikleri:

 • Serbest dolaşım, açık dünya, sanal alan oyunu: Günlük işlerinizi doğrusal bir şekilde yapmayın! Ek ödüller için isteğe bağlı yan görevlere bakın! Veya hepsini görmezden gelin ve iradenizle genel bir kargaşaya neden olun!
 • Duke Nukem’in sektörün duayeni ve efsanevi sesi Jon St. John, POSTAL Dude rolünde!
 • Keşfedilecek yepyeni bir şehir: Edensin’i keşfedin ve bu kumar şehrinin karanlık sırlarını ortaya çıkarın! Yerel hapishaneyi ziyaret edin ama kalıcı bir misafir olmayın! Meksika sınırındaki gizemli ve egzotik yerlilerle tanışın! Kendi şık mobilite scooter’ınızla sokaklarda şık bir şekilde gidin! Yekpare ERC Kulesi’nin gözetimi altında Zag’daki kumarhanelerde şansınızı test edin!
 • Pasifist vs Agresif: Oyun tarzınızı seçerken tam özgürlüğün tadını çıkarın! Barışçıl (veya en azından ölümcül olmayan) çatışmalara daha fazla destek sağlamak için yeni cephane türleri ve diğer araçlar, ancak şiddet hala bir seçenek!
 • Üst düzey cephanelik: Efsanevi Kürek, Gaz Kutusu ve ünlü Boomerang Palası gibi seri klasikleri geri dönüyor! AK ve Tazer Baton gibi yepyeni silahlar! Yeni güvercin madeniyle tuzaklar kurun ve tüylü kaosu serbest bırakın! Spurt’n’Squirt’in benzersiz sıvı mühimmat türleriyle yaratıcılığınızı konuşturun: Ateşleri söndürmek için suyla, doğaçlama bir alev atıcı yapmak için benzinle ya da Edensin’in sakinlerini yıkamak için idrarla doldurun!
 • Güçlü güçlendiriciler: Klasik kedi susturucusu, ağır çekimde tetiklenen kedi nanesi ve iki silahla enerji içeceği gibi güçlendirmelerle silahlarınıza tanıdık POSTAL dokunuşunu verin!
 • Etkileşim sürüsü: köpek kollarını toplamak ve kirli işlerinizi yapmak için başıboşları köpek lezzetleriyle besleyin! Üst üste yığmak ve yeni alanlara ulaşmak için eşyaları toplayın ve taşıyın ya da onları kızdırmak için başkalarına fırlatın! Franchise’da İlk Kez Tuvalet Kullanımı ve Sifonu!

Postal 4’ü İndirin ve Yükleyin: Regerts Yok

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Postal 4: No Regerts indirmesi tamamlandığında, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Extract to POSTAL.4.No.Regerts.v0.2.1.0.zip” seçeneğini tıklayın (ihtiyacınız olacak 7-zip alabilirsin Buraya).
 4. Postal 4: No Regerts klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Postal 4: No Regerts ücretsiz indirme

Postal 4: No Regerts Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows Vista, 7, 8 ve 10
 • İşlemci: 2,5 GHz çift çekirdekli işlemci
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Özel 1 GB RAM’e sahip DirectX10 uyumlu grafik kartı
 • Depo: 8 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.