Portobugia Indir (v0.5.3)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Portobugia Ücretsiz İndir PC Oyunu. Portobugia 23 Kasım 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Portobugia, bir limanı yönetmeniz ve bir kasabaya mal ve yiyecek sağlamanız gereken bir yönetim/hayatta kalma oyunudur. Bunu yapmak için tekneleri boşaltmanız gerekiyor, ancak dikkatli olun, bazılarına virüs bulaşmış olabilir! Birinci Dünya Savaşı'ndan sonra Doğu Avrupa kaosa sürükleniyor… Bütün ekinleri böcekler yiyor, hastalıklar yayılıyor ve her yer haydutlar… Bölgeye barış getiren bir hükümet yok, yani şehirler kendi başlarına hayatta kalmak zorunda. .. Tekneleri inceleyin! Limanınıza bir tekne geldiğinde, boşaltmadan veya reddetmeden önce tekneyi kontrol etmelisiniz. Tekneye bakarak ve raporla karşılaştırarak raporu doğrulamanız gerekir. Raporu doğru bir şekilde onaylarsanız, bazı ödüller alacaksınız. Ancak enfeksiyona yeterince dikkat etmezseniz, kaynaklarınızın bir kısmını tüketen böceklerle ilgili sorunlarla karşılaşacaksınız! Çok basit bir portla başlıyorsunuz ama bu port 1. Dünya Savaşı sonrası dünyada hayatta kalmak için yeterli olmayacak. Hayatta kalmak istiyorsanız (şehrin hayatta kalmasını istiyorsanız) altyapınızı hızla geliştirmelisiniz. Yeni binalar inşa edin, mevcut olanları iyileştirin veya yeni teknolojiler araştırın! Binanızın verimini artırmak için de eleman kiralayabilirsiniz ancak bunlar için günlük bir gelir gerekir. Ve şehre biraz kaynak göndermeyi unutmayın, yoksa vatandaşlarınız ölecek! Dünya nazik olmayacak!

ana Özellikler

 • Tekne Muayeneleri: Boşaltmadan önce teknelerde böcek kontrolü yapın!
 • Rastgele Olaylar: Şehri kurtarmak için zor kararlar vermelisin!
 • Binalar: Binalar inşa edin ve hayatta kalmanın daha fazla yolunun kilidini açın!
 • Yükseltmeler: Verimliliğini artırmak için binalarınızı yükseltin!
 • Personel: Binanızın verimliliğini yönetmek için personel alın veya işten çıkarın!
 • Kaynak Yönetimi: Kaynaklarınıza dikkat edin, şehrin günlük yiyecek ve mal teslimatına ihtiyacı var!
 • Teknolojiler: Yükseltmelerin ve yeni binaların kilidini açmak için araştırma teknolojileri!
 • /! Oyun çıkışında mevcut olmayacak! Yayınlandıktan sonra ücretsiz bir güncellemeyle eklenecektir! Hava ve Mevsimler: Hava ve mevsimlere dikkat edin, kar fırtınası yaklaşıyor olabilir!
 • /! Oyun çıkışında mevcut olmayacak! Yayınlandıktan sonra ücretsiz bir güncellemeyle eklenecektir! Kararnameler: Yiyecek tüketiminizi azaltmak ve şehirdeki isyanları azaltmak için kararnameler çıkarın…
 • Yayınlandıktan sonra daha fazla özellik eklenecektir

Portobugia nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Portobugia'nın indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Portobugia'ya Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Portobugia klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Portobugia ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: i5-8250u
 • Hafıza: 1 GB bellek
 • Grafik: MX150; GTX660
 • Depolamak: 500 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin