Poltergeist: A Pixelated Horror Indir


Poltergeist: Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Pixelated Horror Free Download PC Oyunu. Poltergeist: A Pixelated Horror 20 Ekim 2014'te vizyona girdi.

Oyun hakkında

Hiç ürkütücü bir varlık olmanın nasıl bir his olduğunu merak ettiniz mi? Konağınızda hep mutlu yaşadınız. Çok çalışarak ve çokça kişisel fedakarlıkla elde ettiğin bir malikane. Elbette, ölümde bile başka birinin onunla ilgilenmesini istemezsin! Ama şimdi, senin ölümünden sonra, birçok kiracı devraldı ve sen buna dayanamıyorsun. Neyse ki, malikanenize olan sevginiz size bu sinir bozucu kişilerden kurtulmanıza yardımcı olacak güçler bahşetti. Onları koşarken ve çığlık atarken izleyin ve zekanız, zekanız ve mülk, hayalet, nesneler ve daha fazlası gibi güçlerin kullanımıyla onları korkutun. Eğlenin ve okült ile oynayın… ve bir poltergeist olun! Poltergeist: A Pixelated Horror, Henry B. Knight adında bir hayalet olduğunuz PC/Mac/Linux için bir bulmaca oyunudur. Şu anda evinizde yaşayan kiracıları korkutuyorsunuz, böylece sonunda öbür dünyada biraz huzura kavuşabilirsiniz.

Poltergeist: Pixelated Horror nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Poltergeist: A Pixelated Horror indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Poltergeist'e Çıkart: A Pixelated Horror” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Poltergeist: A Pixelated Horror klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Poltergeist: Pixelated Horror Ücretsiz İndir

Poltergeist'i başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Doğrudan bağlantı ile Pixelated Horror ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP+
 • İşlemci: SSE2 komut seti desteği
 • Hafıza: 1 GB bellek
 • Grafik: DX9 özellikleri (gölgelendirici modeli 2.0).
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolamak: 500 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin