Pixel Game Maker Series Isekai Quartet Adventure Action Game Indir

Pixel Game Maker Serisi Isekai Quartet Macera Aksiyon Oyunu Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş ücretsiz indir PC oyunu. Pixel Game Maker Serisi Isekai Quartet Macera Aksiyon Oyunu 23 Haziran 2021’de çıktı

Oyun hakkında

Gizemli bir dünyada harika bir macera! 5 karakteri zafere taşı! Bu zıplama aksiyon oyununda acı ve zevk boldur! Albedo, Megumin, Emilia, Tanya ve Raftaria’nın kontrolünü elinize alın ve 18 seviyeyi de fethedin! İlk Isekai Dörtlüsü aksiyon oyunu! Bir gün sınıfta aniden bir “düğme” belirdi. Düğmeye bir kez basmak sizi gizemli bir dünyaya götürür. Herkes güvenle okula dönebilir mi?

Pixel Game Maker Serisi Isekai Quartet Macera Aksiyon Oyunu Nasıl İndirilir ve Kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Pixel Game Maker Series Isekai Quartet Adventure Action Game indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Pixel Game Maker Series Isekai Quartet Adventure Action Game’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (7- Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
  4. Pixel Game Maker Series Isekai Quartet Adventure Action Game klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Pixel Game Maker Serisi Isekai Quartet Macera Aksiyon Oyunu Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Pixel Game Maker Serisi Isekai Quartet Macera Aksiyon Oyununu ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7/8 / 8.1 / 10 (32bit / 64bit)
  • İşlemci: Intel Core2 Duo 2.0 GHz
  • Hafıza: 4 GB RAM
  • Grafik: DirectX 9 / OpenGL 4.1 özellikli GPU
  • Depo: 260 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin