Phasmophobia Indir (v0.2 & Multiplayer)

Phasmophobia Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Phasmophobia, 18 Eylül 2020’de yayınlandı.

Oyun hakkında

Phasmophobia, sizin ve takım arkadaşlarınızın paranormal aktiviteye sahip paranormal araştırmacılar tarafından perili olan yerlere adım attığınız ve paranormal olayın mümkün olduğunca çok kanıtını topladığınız 4 oyunculu çevrimiçi bir kooperatif psikolojik korku oyunudur. Hayalet avlama teçhizatınızı kanıt aramak için kullanacak ve hayaletlerin bir hayalet temizleme ekibine satış için yeri ziyaret ettiğini kaydedeceksiniz. Kamyonun güvenliğinden güvenlik kameraları ve hareket sensörleri ile konumu izleyerek ya da zamanla giderek daha düşmanca hale gelen ürkütücü aktivite ile ellerinizi kirleterek ekibinize destek olabilirsiniz.

 • Sürükleyici deneyim: Gerçekçi grafikler ve seslerin yanı sıra minimum kullanıcı arayüzleri, sizi meşgul edecek tamamen sürükleyici bir deneyim sağlar.
 • Çapraz Platform: Phasmophobia, VR’ye sahip olup olmadıklarına bakılmaksızın tüm oyuncuları destekler ve hem VR hem de VR olmayan arkadaşlarınızla oyunun tadını çıkarabilir.
 • İşbirliği çok oyunculu: Takım çalışmasının başarınızın anahtarı olduğu bu eşli korku oyununda 4 oyuncuya kadar arkadaşlarınızla oynayın.
 • Benzersiz Ruhlar: Her biri benzersiz özelliklere sahip 10’dan fazla farklı ruh türü, bu da her araştırmanın farklı olacağı anlamına gelir.
 • Araştırın: İpuçları bulmak ve olabildiğince fazla paranormal kanıt toplamak için EMF okuyucuları, hayalet kutuları, termometreler ve gece görüş kameraları gibi tanınmış hayalet avlama cihazlarını kullanın.
 • Tam konuşma tanıma: hayaletler dinliyor! Ruh Kutusu kullanarak Ouija panoları ve EVP oturumları aracılığıyla hayaletlerle etkileşimde bulunmak için gerçek sesinizi kullanın.

Phasmophobia’yı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Phasmophobia indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Phasmophobia.v0.2.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Phasmophobia klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Not: Önce Steam’i ve ardından ‘Launcher.exe’ ile oyunu çalıştırın. Buhar çalışmıyorsa,% 90 yükte takılıp kalabilirsiniz.

Phasmophobia ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Phasmophobia Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 64Bit
 • İşlemci: Intel Core i5-4590 / AMD FX 8350
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GTX 970 / AMD Radeon R9 290
 • Kamp: 13 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Minimum özellikler VR için geçerlidir, daha düşük özellikler VR olmayanlar için geçerli olabilir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.