Pharaoh + Cleopatra Indir


Firavun + Kleopatra Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link'te Önceden Yüklenmiştir. Firavun + Kleopatra 31 Ekim 1999'da serbest bırakıldı

Oyun hakkında

Büyük piramitler çağından Yeni Krallığın son yıllarına kadar kendinizi eski Mısır'a bırakın. Dinden uzak şehirlerle ticarete kadar egzotik Mısır kültürünün tüm yönlerine hükmedin. Nil Vadisi'nde devasa çiftlikler yetiştirin ve öngörülemez taşkınlarıyla bu nehrin Mısırlıların yaşamlarında oynadığı önemli rolü keşfedin. Tuğla tuğla Sfenks'ten İskenderiye fenerine ve kütüphanesine kadar devasa anıtlar dikeceksiniz. Şehrinizi kötü yönetirseniz yandığını, yağmalanacağını veya ekonomik yıkımla yıkıldığını göreceksiniz. İyi yönetin ve nihayetinde en büyük Mısır yapıları sizin onurunuza inşa edilecek. Hükümdarınız nesiller boyu sürecek, hanedanınız, kraliyet soyunuz bir firavun üretene kadar! Firavun, bir şehir kurma oyununda daha önce hiç görülmemiş birçok özelliği içerir, örneğin: B. Nil'in taşmasına, deniz savaşına, zaman içinde bir araya getirilen devasa anıtlara, benzersiz hanedan ilerlemelerine ve değişken zorluk seviyelerine dayanan bir tarım modeli. Bu bağımlılık yapan, çok büyük ama en önemlisi eğlenceli bir oyundur ve sağlam bir şehir kurucu unvanı veya entelektüel bir meydan okuma arayan herkes için harika bir seçimdir.

 • Firavun + Kleopatra Paketi, Firavun ve Kleopatra: Nil'in Kraliçesi genişlemesini içerir.
 • Ödüllü Caesar III'ün yapımcıları tarafından yapılan, şehir inşaatçılarının mücevheri.
 • Kapsamlı yardım bölümü, sadece oyun mekaniğini açıklamak için mükemmel bir iş yapmakla kalmaz, aynı zamanda eski Mısır'daki yaşam hakkında birçok ilginç gerçek ve ilginç gerçek içerir.
 • Şehir İnşa Seti ile karada ve denizde düşmanları yok edin veya dileklerinize göre mükemmel Mısır şehrini inşa edin.

Firavun + Kleopatra'yı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Firavun + Kleopatra indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Pharaoh.Gold.zip'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, 7-Zip gerektirecektir, Buraya).
 4. Pharaoh + Cleopatra klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Firavun + Kleopatra ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Firavun + Kleopatra Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe'yi sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP / Vista / 7
 • İşlemci: 1.8 GHz
 • Hafıza: 512 MB RAM
 • Grafik: DirectX 7 uyumlu 3D kart
 • DirectX: Sürüm 7.0
 • Depo: 1 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin