PC Building Simulator Indir (v1.10.0 & ALL DLC’s)

PC Building Simulator Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. PC Building Simulator 27 Mart 2018’de yayınlandı

Oyun hakkında

PC Building Simulator, ön alfa demosunun 500.000’den fazla indirilmesiyle halihazırda viral başarıya ulaştı ve şimdi sevgiyle hayallerinizin PC’sini oluşturabileceğiniz tam teşekküllü bir simülasyona dönüştürüldü. Basit teşhis ve onarımlardan her oyuncunun seveceği özel yapım butik kreasyonlara kadar kendi bilgisayar imparatorluğunuzu kurun. Gerçek ve gerçekçi olarak ucuz bileşenlerle dolu, sürekli büyüyen bir pazarda, nihayet bu nihai bilgisayar hakkında hayal kurmayı bırakıp oraya çıkıp, onu inşa edebilir ve kıyaslamasını görebilirsiniz!

PC Building Simulator’u indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. PC Building Simulator indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to PC.Building.Simulator.v1.10.ALL.DLCs.zip” e tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız var, Alabilirsiniz Buraya).
 4. PC Building Simulator klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

PC Building Simulator ücretsiz indirme

Doğrudan bir bağlantıyla ücretsiz PC Building Simulator indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü
 • İşlemci: Intel Core i5-2500K veya AMD Athlon X4 740 (veya eşdeğeri)
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 660 (2048 MB) veya Radeon R9 285 (2048 MB) – Tümleşik GPU’lar çalışabilir ancak desteklenmez.
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depo: 4 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.